Onkyo TX-SR 605 + WHARFEDALE DIAMOND 9.4

Archaic

New member
Koledzy

Rozglądam się od jakiegoś czasu za zestawem kolumn. Amplituner to wymieniony w tytule Onkyo. Co do głośników to jednymi z tych, które biorę pod uwagę są te Wharferdale. Czy ktoś z Was miał okazję ich słuchać i mógłby podzielić się subiektywnymi wrażeniami? Chodzi mi o jakieś krótkie streszczenie ich charakterystki. Byłbym zobowiązany.


Pzdr.:hmm:

bądzcie tak dobrzy i opowiedzcie swoje odczucia z odsłuchów. ja niestety nie mam ku temu warunków.
Myślę jeszcze o zestawie Dali Concept 6 - tych też nie słyszałem. Z drugiej strony moze ktoś by mi wyjaśnił dlaczego tak chwalone Quadrale Quintas 500 kosztują połowę tego co zestawy, które wymieniłem? Będę dźwięczny!:hmm:
Czy 1500 za zestaw Tannoy Mercury F3 to dobra cena? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

don111

Banned
akurat wszystkie tj Dali, Wharfedale i Tannoy grają raczej spokojnie, dynamika nie powala, jak słuchasz spokojnych brzmień i nie lubisz nadmiaru basu to dobry wybór
Dali mają troche więcej wysokich tonów od dwóch pozostałych ale spróbuj przesłuchać wszystkie
Quintasy grają gorzej, dlatego mniej kosztują - bardziej agresywny dżwięk i jazgotliwe wysokie tony
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tego zestawu Jamo 606 pasują znakomicie.
Jamo%20S606HCS6L.jpg
 

Archaic

New member
Co do Jamo to myslalem o nich wlasnie na samym poczatku. Klopot w tym wszystkim rozbija sie tylko o to, ze w miescie pt Zielona Gora nie ma zadnego porzadnego salonu audio umozliwiajacego odsluchy. Najblizej jest Poznan, na ktory niestety nie mam specjalnie czasu...

Kiki a co do modelu S606 to jestes w stanie powiedziec czym on sie faktycznie rozni od E660 poza tym, ze ma wylot basu na froncie klocka? No i ze moca rzecz jasna.:hmm:
 
Ostatnia edycja:
Do góry