ONKYO TX-NR579 i Taga TAV-806 + TSW-90

BMMB

New member
Witam :)

Sprzedawca zaoferował mi taki zestaw:ONKYO TX-NR579

Taga TAV-806 + TSW-90

Czy ktoś miał okazje spotkać sie z takim zestawem?

Co sądzicie o kolumnach Taga TAV-806 + TSW-90?

Jaka będzie dobra cena za taki zestaw - mogę sie potargować.

Czy w okolicach 3000zł możecie polecić coś znacznie lepszego.

Salon 30mkw. Kino domowe - filmy 40% muzyka 60%.

pozdrawiam :)

To może powiecie coś o samych głośnikach? :)

halooooooo-jest tu ktoś?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bielikk

New member
Bez reklam
Jest to sprzęt ze średniej półki, więc powinien zagrać dobrze - w kinie się sprawdzi na pewno, ale żebyś był przekonany co do słuszności wyboru (60% muzyka) to bierzesz do salonu dwie ulubione płyty CD z muzyką (oryginały) + 2 koncerty na DVD i sprawdzasz to na własnych uszach. Spróbuj oczywiście posłuchać w STEREO jak i również w 5.1 - nikt za ciebie nie dokona wyboru - to co jedna osoba uważa za ideał dźwięku dla innej jest nie do przyjęcia.
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Kolumny dobre,świetnie wykonane.Co do ampli to rozejrzał bym się za jakimś bardziej muzykalnym amplitunerem skoro 60% to odsłuch muzyki.Ciężko coś polecić,musisz sam odsłuchać :)
Ja posiadam amplituner H/K i zarówno w kinie jak i podczas odsłuchu stereo nie mam się do czego przyczepić.
Można też pokombinować i kupić tańszy ampli do kina i rozejrzeć się za jakimś wzmakem,ampli stereo.
 

BMMB

New member
Dziś robiłem odsłuch Obsidianów - albo coś było nie tak z ustawieniami albo nie wiem czemu ludzie w ogole polecają te głośniki. Może to wina odsłuchu w sklepie nie dla idiotów... Musze posłuchać Taga 806.
 

BMMB

New member
Odsłuchalem wiekszość zestawów z subem do 2500zł.
Taga tav806+tsw 90v2 i OnkYo 609 już jest u mnie w salonie. W tej cenie nie ma nic lepszego (imho)....
Kolumny są duże, wykonane idealnie i graja pięknie:)
Polecam!
 

BMMB

New member
Kolumny 1900 sonica w opolu a a onkyo 609 za 1800 w audiohifi_pl...
Taniej sie nie da :)
Właśnie dziś wpadły mi jeszcze dwa surrondy za nowe za 250zl wiec juz jest zestaw 7.1.
Głośniki grają kazdego dnia lepiej i lepiej :)
Zestaw jest duży ale polecam w 100%.
pozdro
 

vaniek

New member
Też mam te Tagi z AV 1713 Denona - jak narazie jestem zadowolony choć w dalszym ciągu jestem w trakcie dostrajania ustawień.
 
Do góry