Onkyo cs-v645

soto74

New member
Hej, czy ktoś korzysta z ONKYO CS-V645? Jakies opinie na temat tego sprzetu? Generalnie mam dylemat dotyczacy zorganizowania sobie czegos do ogladania filmów i słuchania muzyki. Myślałem o polecanym zestawie Pioneer 519 + Jamo 606 (5.0) ale ładowanie się w taki sprzet przy pokoju 23 m2 + małe dziecko + sasiedzi uważam za bezzasadne-nie sadzę żebym wykorzystał potencjał takiego zestawu. Wydaje mi sie że taka wieża z DVD bedzie najrozsądniejszym wyborem - tylko pytanie jak się sprawuje, czy np. odtwarza polskie napisy itp.
Z góry dziekuje za pomoc.
 
i tu się soto74 mylisz 23 m2 jest to kawałek dobrej przestrzeni,chociaż by się chciało mieć większą

twierdzenie że małe dziecko + sąsiedzi i starczy zintegrowana wieża z DVD to błąd
kupując zestaw KD niezależnie od mocy nie oznacza że ma ryczeć na cały blok,a kupno DVD jest cofaniem się w rozwoju
spokojnie możesz celować w zestaw ampli+kolumny(z dużymi frontami)+BLU RAY zamiast DVD

biorąc pod uwagę sprzęt Pioneer 519 + Jamo 606 (5.0) który podałeś założony budżet będzie oscylował w okolicach 2,5 tyś

proponuję ci go lekko poszerzyć i zwrócić uwagę na taki zestaw
ONKYO TX-SR508 lub nie dużo droższy model ale wyższy TX-SR578
kolumny 5.0 QUADRAL QUINTAS 5000 czysta góra, spokojne średnie,delikatny bas nie za głęboki
fakt że w kinie go może momentami brakować,lecz jak ktoś nie lubi za dużo basu w sam raz - zawsze jest opcja rozbudowy o suba np. Yamaha YST-FSW050 która nadrobi braki basu w kinie-jest fakt faktem ładnym zgrabnym i nie drogim subem bezproblemowym do ulokowania w pomieszczeniu Produkty - Audio Klan tylko że patrząc na opcję rozważania małej wieżyczki z DVD będzie on zbędny
plajerek BLU RAY multimedialny który przetrawi ci większość kompresji z MKV na czele LG BD570

w najbliższym MM będziesz miał okazję na pewno odsłuchu w/w ampli i kolumienek
satysfakcja dla ucha gwarantowana
 
tu nie ma co myśleć tylko cztery litery w samochód i tam gdzie większość Polaków spędza czas w niedzielę-do marketu MM na odsłuch :lol::lol::lol:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry