OLEG65BX + NAS Synology

gryq

New member
Hej,

czy ktoś wie jak mogę zmusić preinstalowany w TV odtwarzacz do wyświetlania filmów mkv wraz z napisami w zewnętrznych plikach .srt? W tej chwili mogę jedynie wybierać z napisów wmuxowanych w kontener :/
 

snach

Member
Na cx bedz problemu. Ja co prawda mam qnap ale nie sądzę aby byla to kwestia konkretnego nas.

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka
 

gryq

New member
Na cx bedz problemu. Ja co prawda mam qnap ale nie sądzę aby byla to kwestia konkretnego nas.

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Hmmm, obawiam się, że jest to problem konkretnego NASa. Ja mam starego Synology DS211j, i takie rozwiązanie znalazłem https://community.synology.com/enu/forum/17/post/44984, które niestety jest nieskuteczne u mnie. Co gorsza na mojego starocia nie ma już dostępnego PLEX'a, który podobno dużo lepiej działa aniżeli default'owy Media Server od Synology...
Nie ma jakiegoś alternatywnego "odtwarzacza" na WebOS?
 

gryq

New member

P-U-M-A

New member
Mam włączony NFS w Synology, problem w tym, że nie znalazłem nigdzie w TV możliwości zmapowania dysku sieciowego :/ Stąd moje pytanie odnośnie alternatywnych aplikacji, które umożliwiłyby takie podejście do rozwiązania problemu...
Udostępniłeś adres IP twojego tv dla folderów w protokole NFS?
 

gryq

New member
Udostępniłeś adres IP twojego tv dla folderów w protokole NFS?

Udostępniłem adres IP tv dla folderu Media w protokole NFS ale po stronie wbudowanej w tv apki nic się nie zmieniło: nie mam tam możliwości dodania nowego "zasobu" a widoczne są tylko NAS (przez DLNA), pendrive podłączony przez USB i pamięć wewnętrzna TV...
 
Do góry