OLED65CX3LA - czy kalibracja będzie konieczna?

gliderforester

New member
Ostatecznie po wielu perturbacjach, zdecydowałem się na ten model.
Pytanko jak w temacie. Warto wydać te 500 zł?
Czy różnica będzie współmierna do wydatku?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Na pewno nie jest konieczna ale wyciąga z tv maxa. Nie zamawiałem co prawda tej kalibracji osobiście, ale wiele osób które pisały komentarze po jej wykonaniu miały właśnie oledy LG BX lub CX i opinie zawsze były bardzo pozytywne. Jak już zamawiać to chyba lepiej ten pakiet wyższy i odpowiednio ustawić DV i HDR.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście , że warto skalibrować.
Przy zakupie kalibrację masz gratis.
I jeszcze masz specjalne dodatkowe promocje dla niebieskich i to bardzo mocne.
 

adrian881

New member
Oczywiście , że warto skalibrować.
Przy zakupie kalibrację masz gratis.
I jeszcze masz specjalne dodatkowe promocje dla niebieskich i to bardzo mocne.




Mozna prosic o szczegy oferty na priv? Szukam TV i rozwazam LG 55CX3LA. Docelowo w zestawie z soundbarem. Na przyklad Yamaha Bar 400 i widze, ze w kilku marketach mozna polaczyc promocje.
W ME i EURO najlepiej oplaca sie w zestawie z soundbarem LG, ale nie jestem przekonany co do soundbarow w promocji...

Moj zestaw najtaniej wyszedl w Media Markt, ok 6800pln.

Alternatywnie znalazlem na amazonie z WHD, stan jak nowe za 769EUR
Tylko nie wiem czy woskie 6la 6la bedzie dzialac bezproblemowo w Polsce...

Z caloscia chcialbym sie zamknac w okolicach 6k.


Rozwazalem rowniez zakup sony XH90, lub hisense U88QF, bo obawiam sie tych matryc oledowych. Czesto u mnie TV leci w tle i salon bywa mocno oswietlony wiec nie wiem czy OLED sie sprawdzi...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie lepiej brać najnowszy Oled 55G1 - tym bardziej że jest w podobnej cenie .
Kontrast masz naprawdę wysoki - bo to nowa matryca Evo, najjaśniejsza na rynku w klasie. Najlepiej się sprawdzi !
Jaki model soundbara masz na myśli ?
 

adrian881

New member
Właśnie widzę, że nowe wchodzą na rynek... Kusi ten G1... Z soundbarow to chciałem coś do czego będę mógł dołożyć później tylne satelity. Np Yamaha bar 400, Samsung Q800t, ewentualnie JBL lub coś od LG np gx lub sl8y, bo niektóre sklepy mają promo na SB z tv... Co do LG to GX jest mega wielki, no i jakość dźwięku mnie nie powaliła... Yamaha to jednak zupełnie inna głębia dźwięku, JBL wali basem a Samsung równie płaski jak LG, więc chodzi za mną Yamaha, ale do tv nie trzeba wodotrysków, ważne żeby uciągnęło te wszystkie niuanse dolby dtx, 5.1 itd.
 
Do góry