OLED65B7V restartowanie

Witajcie

Od kilku dni mam problem z tytulowym telewizorem.
Telewizor zaczal sie restartowac, po kilku sekundach od wlaczenia restart i ponowne uruchamianie.
Odlaczylem wtyczke i odczekalem, az wykona miekki reset. Jakims cudem sie nie wylaczyl i nawet wpuscil mnie w opcje. W zwiazku z tym postanowilem mu przywrocic ustawienia fabryczne.

Po tym jak sie sformatowal, przechodzimy do konfiguracji. Na pierwszym ekranie pojawia sie animacja ptaszka, ktory po kliknieciu OK na pilocie - odlatuje. Niestety tak mi odlatuje, ze na animacji tego odlatywania - telewizor sie restartuje... Jesli nie klikam OK na pilocie to telewizor sie nie restartuje, wyswietla ten ekran powitalny i pozniej uruchamia wygaszacze ekranu - take nie wywala.

Najpierw myslalem, ze cos typowo w elektronice padlo, ale teraz to bardziej wyglada na jakis problem z oprogramowaniem?

Wrzucilem najnowsze oprogramowaniena USB, ale w trybie konfihuracji nie ma mozliwosci zczytania oprogramowania z tego USB :(
 
Robilem taki ze w ustawieniach wybralem przywrocenie ustawien fabrycznych. Teraz wywala mnie na tym ekranie poczatkowym/ instalacyjnym i nie moge zaintalowac nowego systemu z usb oraz wogole przebrnac przez instalacje poczatkowa.
 
Do góry