Oled SONY KD55A8 czy jednak może LCD Sony 55xh95..

masllak

New member
Witajcie


Przymierzam się do zmiany TV obecny Sony 47w805a zamieszka w innym pokoju, celuję w 55 cali warunki domowe nie pozwolą mi na większy rozmiar.
Po prześledzeniu forum byłem prawie już zdecydowany na Sony 55xh95 ...ale przy kumulacji promocji w jednej z sieci 55xh95 wychodzi 4550 a OLED Sony 55a8 4800.
Tv będzie służył do oglądania TV filmy sport bajki bez konsoli. Na żywo A8 nie będę mówił urzekła mnie wyglądem. Jedynie trwałość mnie jakość ...wstrzymuje ..tzn historie z wypalaniem i inne z drugiej strony kusi cena.


A może Oled z LGcx...hm dzięki za każde słowo..
 

SDman

Banned
Daj namiar na Sony A8 w tej cenie, która sieć. Taka cena nie istnieje. Sony XH95 ma już niski pułap cenowy i można go podanej cenie wyrwać. System Android dopracowany super tak samo jak w A8 to najwyższa półka obecnie na rynku.
 

masllak

New member
SONY A8 ( kupuję również odkurzacz Boscha dlatego rabat) cena 5999 - 720 (wielorabat) - 400 zwrot Sony...dodakowo - 80 zł odkurzacz

SONY 55XH95- 5200 - 700 (wielorabat)...Euro Agd - 100 zł odkurzacz

który kierunek obrać hm..


przy takiej konfiguracji jednak cena taka istnieje plus 10 rat 0 procent płatne od lipca
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Zbyt piękne aby było możliwe do koszyka Sony wchodzi w cenie standardowej czyli 6990.
XH95 lepiej ma MM 5100 -500 na karcie do wydania przez rok.
 

masllak

New member
Zbyt piękne aby było możliwe do koszyka Sony wchodzi w cenie standardowej czyli 6990.
XH95 lepiej ma MM 5100 -500 na karcie do wydania przez rok.

Mam tak zrobioną rezerwacje.. Rabat naliczany jest od dwoch rzeczy... Pytam o kwestię tv a nie udowadnianie czy jest to możliwe czy nie.. Wiec porównujac te dwa TV i wersja cenowa jak podalem w pierwotnej wersji który..


Dodaj do jednego koszyka TV A8 plus odkurzacz bosch za 750 i zobacz efekt
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
To super cena na A8, zawsze było +- ok. 1tys. różnicy. Procesor obrazu i system identyczny, widać znasz bolączki OLED, ciężki wybór.
Pocieszę Ciebie nie tylko Ty go masz.
Plastyka obrazu, głębia czerni będzie po stronie OLED`a, mocniejszy jaśniejszy obraz oraz mniejsze odbicia po stronie LCD.
Wygląd rzecz gustu ale moim zdaniem na plus OLED`a na minus brak podświetlanego pilota ma go wersja A89, za to A8 ma dwie możliwości rozstawu nóżek.
 
Ostatnia edycja:

masllak

New member
Tak bolączki rozczytane.. �� A w którym będzie obraz bardziej wyrazisty.. Ostry.. Jak kwestia sportu.. płynności szczerze byłem zdecydowany na 95.. bo A8 był dla mnie niesiagalny cenowo..
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Oba modele są moim zdaniem w ścisłej czołówce, nigdy ich 1:1 nie miałem okazji porównywać.
W domu przy braku odniesienia będzie dobrze jak uzyskasz taką cenę zaryzykuj A8.
Za takie pieniądze jakby co odsprzeda się.
 

masllak

New member
Hm.. I sam nie wiem Oled A8 czy 95xh....nie będę ukrywał obraz hd już jest bajka w A8 i naprawdę gra ten TV rewelacyjnie.. W cenie 4800 w najbliższym czasie pewnie będzie cięzko kupć taniej..
 
Do góry