OLED 803 i YouTube

piotrlego

New member
Od pewnego czasu, jak włączę na YT film w jakości 4 k 60 lub 120 FPS to max co da się wyciągnąć to 720 p. Filmy w 1080 p i w 4k normalnym chodzą prawidłowo. Proszę sprawdźcie jak jest u Was. Odinstalowałem wszystkie aktualizacje z YT i nawet ustawienia fabryczne i ponowna instalacja tv , nic nie dało. Tv to OLED 803
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Internet po wi-fi czy kablu ?
Jeśli wi fi to jak z zasięgiem i w pierwszej kolejności proponuje połączyć tv z Internetem przez kabel .
Jeśli nadal będzie problem to coś jest na rzeczy , chyba że youtube kolejny raz wprowadził ograniczenia co miało miejsce pierwszy raz z początkiem pandemi.
 
Ostatnia edycja:
Jakiś czas temu phlipis zablokował mozilowsc odtwarzania filmow na you tube w 60FPS w full hd lub wyzsza bo mieli problemy z ktoryms z modeli TV .
u mnie na lcd z 2016r tez nie działaja .
 

pantomima

Banned
No to ciekawe co jest grane .

Ja mam podobny problem .
Mam światłowód 100mb i też nie mogę odpalić nic w 4k hdr.
Tzn idzie ale rwie na maxa, tyle że zasięg u mnie słaby.
Router na parterze , tv na piętrze i ledwo dwie kreski zasięgu.
 

piotrlego

New member
U mnie wcześniej wszystko chodziło super , teraz też nie ma problemów z treściami HDR 4k , samo 4 k , czy full HD, problem jest tylko z 4k 60 i więcej fps. Sprawdzałem na przeglądarce , odpaliłem YT i tak samo jest. A wszystko niedawno chodziło super.
 

rafek_hon

New member
Potwierdzam u mnie też leci max 720p. Sprawdziłem na YouTube Vanced i wszystko jest jak należy tylko, że ten interfejs jest mało przyjazny ale z braku laku... Więc sprawa jest po stronie aplikacji być może coś naprawia niedługo.
 
Do góry