Oled 49-55 Cali

Sylwia28

New member
Witam wszystkich, jakiego Oleda od 49(gdzies czytalam ze taki mial byc w tym roku) do 55cali kupic, co polecacie najlepsze chyba Loeve chodzi o jak najlepsza jakosc obrazu i sprawne systemy, czy lepiej jeszcze pare miesiecy poczekac na 8k?
 

pejotwroc

New member
I tak musisz jeszcze parę miesięcy poczekać aż się pojawią modele 48 cali. Wyboru w tym rozmiarze za bardzo nie będziesz miał. Jeden model LG i jeden Sony.
Większe to już tylko 55 cali
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled będzie w wielkości 48" od czerwca.
I będzie w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
Jaką masz odleglość od ekranu ?
Ile masz max kasy ?
 

Sylwia28

New member
Moze byc 55c, siedze 3m od ekranu, jakies 15tys.
Kiedy bedzie prawdziwe 8k zeby juz pozniej nie wymieniac tv?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prawdziwe 8K już jest, na razie jest mało materiałów 8K.
Nie ma jeszcze zatwierdzonych wszystkich specyfikacji , więc bym się wstrzymał. Masz extra Oledy do tych potrzeb.
- Oled Loewe 55 Bild
- LG 55GX
- Philips 55Oled 934
Modele masz w programie gdzie samemu wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę cały program.

Chyba, że mieści Ci się 65" ? Masz odległość 3 metry to może 65" - tym bardziej, że mieścisz się w klasie cenowej również z rewelacyjnymi modelami .
 

kamilb

Member
Witam, waham się między modelami samsung qe55q80r, sony 55xg9505 i lg oled 55c9pla. Czy może nie ma sensu tak drogich i lepiej coś tanszego z tych marek lub np tcl 55ep640 lub xiaomi led 55 4s. A może jakiegoś philipsa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytanie ile masz max kasy?
Bo są specjalne oferty dla niebieskich członków forum.
Jaki masz teraz telewizor ?
Na czym CI najbardziej zależy ?
Czego nie lubisz ?
 

kamilb

Member
Ktoś pisał, że Q80 w niektórych aspektach nawet gorsze niż Q70.

Tak mi odpisali z MediaMarkt

"Wszystko zależy od tego co Pan oczkuje od telewizora, jeśli chodzi o najlepszą jakość samsung-qe55q80rat . W przypadku gdy sugerujemy się ceną jak i jakością philips-55pus7334-12. Moim zdaniem Samsung jest lepszym producentem niż LG."

~Kiki obecnie mam Samsung UE40JU6000W. Konsoli nie mam a tv aż tak wiele nie oglądam. Tv do codziennego oglądania tv wiadomo no i dobry do sportu i filmów. Ten LG C9 to max co mogę dać kasy ale nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy jak można coś tamszego i soundbar do tego. W sumie ten tv co mam teraz to nie zauważam żeby miał jakiś zły obraz, mógłby się szybciej włączać i podobnie przełączanie kanałów.

Czytam dużo pozytywnych opinii o tym Philipsie. Z Samsungów też najbardziej popularny to model Q60, czyli starszy.
 
Ostatnia edycja:

basket4rap

Member
Bez reklam
No to mpDante napisał na tym forum 2 godziny temu: "...Q80R ma gorszą czerń niż Q70R ze względu na powłokę na matrycy. Właściwie to Q70R ma najlepszy stosunek jakości do ceny i subiektywnie ma lepszy obraz.i kontrast jak Q85R."

Jeszcze kwestia odpowiedzi na pytanie, czy chce się mieć najlepszy możliwy obraz (OLED), czyli zdecydowanie gorszy i soundbar.
 

VectorOPC

New member
To chyba musisz sam pooglądać i zdecydować, bo moim zdaniem Q80 jest od Q70 lepszy, szczególnie że jeszcze niedawno można było dostać Q80 poniżej 5 500zł. W tej chwili chyba jest już ciężko z dostępnościa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym zdecydowanie Oled Philipsa tym bardziej , że teraz masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to CI wyślę cały program.
 
Do góry