Okulary 3D aktywne do Panasonic 48AS640 ?

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam Panów :) pytanie moje jak w temacie..? Powiem tylko że chciałbym wydać jak najmniej dlatego że seanse 3D będą raczej rzadkie. Cena ponad 200 zł za Panasonic'a okulary jest nie do przyjęcia celuje w coś w cenie poniżej 100 zł za sztukę a najlepiej do 150 zł kupić parę okularów znaczy dwie hehe dla dwóch osób żeby było precyzyjniej :)
 

pedro1972

New member
Witam, podłączę się, bo też mam taki dylemat - wczoraj wjechał do mnie ten tv i zastanawiam się, czy zadziałają z nim okularki Samsung SSG-5100GB - jeden z najpopularniejszych modeli w sieci, do wyrwania już za 7 dyszek - ktoś coś wie na ten temat ?
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam, podłączę się, bo też mam taki dylemat - wczoraj wjechał do mnie ten tv i zastanawiam się, czy zadziałają z nim okularki Samsung SSG-5100GB - jeden z najpopularniejszych modeli w sieci, do wyrwania już za 7 dyszek - ktoś coś wie na ten temat ?
Możesz śmiało kupować - teściu ma dokładnie ten model tv, dokładnie ten model okularów - działa bez zarzutu !!!
 

sebba

New member
Witam.

Kupiłem właśnie 2 pary okularków Samsunga SSG-5100GB za 50,- za szt.

Nie jestem pewien czy działają prawidłowo!
Wcześniej miałem tylko doświadczenie z 3D pasywnym (LG, Philips)

I nie wiem teraz czy to wina TV czy okularów (inny producent) czy może technologi aktywnej, ale na każdym filmie (SBS, OU) widać duży CROSSTALK, który na TV z pasywnym 3D nie występował wcale!

Tu piszą, że właśnie okulary innego producenta mogą być winne.
Przewodnik po 3D

W ustawieniach 3D można zmieniać podobno głębię, lecz u mnie ta zmiana pogłębia tylko crosstalk, tzn. wszystko się bardziej rozdwaja!
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Na tych samych okularach mialem taki sam efekt, nawet po zmianie w tv ustawien, sprawdzilem każde i lipa zawsze jest rozdwojone raz mniej raz wiecej zalezy co ustawie na tv nie pamietam nazwy tych ustawien.
 

tomek8899

New member
Odświeżę temat - jak z tymi okularami do tego modelu? Można coś innego (tańszego) kupić zamiast oryginalnych panasonica?
 
Do góry