Odtwarzacz sieciowy z tunerem ? Jaki ?

Hokuspokus

New member
Witam,

Posiadam sprzęt Marantz-a PM6005 oraz CD6005. Brakuje mi jeszcze jakiegoś tunera radiowego z odtwarzaczem sieciowym. Zastanawiam się nad Marantz NA8005 oraz ONKYO T-4070. Oczywiście Onkyo nie będzie stało w kolumnie z Marant-zem w razie decyzji :). W Onkyo podoba mi się to, że ma tuner FM i DAB a Marantz tego nie ma. Czy odtwarzacze takie jak NA8005 pozwalają na odsłuch polskich stacji radiowych takich jak Radio RMF , Zet itp. czy tylko niekomercyjne stacje tematyczne ? Nie miałem nigdy z tym do czynienia więc pytam. Czy technicznie Onkyo mocno odbiega od Marantz-a ?
 
I

irek6311

Guest
Zainteresuj się Onkyo T-4070 bo to dobry sprzęt ,
trudno poskładać wszystko od jednej Firmy więc warto w tym wypadku iść na kompromis .
 

Hokuspokus

New member
Zainteresuj się Onkyo T-4070 bo to dobry sprzęt ,
trudno poskładać wszystko od jednej Firmy więc warto w tym wypadku iść na kompromis .

Specyfikacje ma ok, tylko to jest sprzęt z 2012 roku :/ Może lepiej pokombinować z osobnym tunerem i osobnym odtwarzaczem sieciowym. Tylko za kwotę Marantza kupię Onkyo i jeszcze jakiś odtwarzacz blu-ray ...
 

tomato10

New member
Jeżeli np.RMF nadaje w sieci to każdy odtwarzacz sieciowy to zagra. RMF akurat nadaje klika tematycznych ale czy zwykłą stacje to nie wiem.
 

seguar

New member
Hej, też przymierzam się do jego zakupu, tylko że w przyszłym roku. Jak możesz to wrzuć jego fotki i opisz pierwsze wrażenia.
Gratuluję zakupu:)

PS. Wie może ktoś czy Marantz wprowadza następców serii 800X każdego roku?
 
Do góry