Odtwarzacz DVD

Atia

New member
Witam, prosilabym o pomoc w wyborze odpowiedniego odtwarzacza. Potrzebuje funkcjonalnego, ogladam duzo seriali i troche mniej filmow. Wolalabym, by nie bylo problemow z napisami (z ich formatami itd) i z samym odtwarzaczem. By sie nie zawieszal (brzmi smiesznie, ale chyba mam pecha do wszystkiego co sie psuje), nie ucinal nagle napisow/filmu ;P No a poniewaz nie sa to chyba zbyt duze wymagania to mysle, ze cena do 400-500 zl, im taniej tym lepiej :) Chyba ze warto doplacic
 

Atia

New member
A moglbys podac konkretne modele? Bo jestem laikiem ;P Poza tym, nie brac bardziej znanych firm? Bo raz wzielam "dobra, ale bez wlasciwej marki" i zaraz mi sprzet polecial :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bellwooda dostaniesz w Leclerc Bielany - Warszawa.
Jak się powołasz na portal dostaniesz dobra cenę.
 

arturnafciarz

New member
Od lat używam Pioneery. Łykają wszystko, nie "zwieszają sie". Obraz znakomity, dźwięk b.dobry. Nie wiem jak z divixami bo nie używam. Z aktualnej oferty w tej cenie spróbuj DV 400.
 

luty

New member
Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na kupno odtwarzacza DVD to chciałbym dodać że Bellwood 301 posiada ciekawą możliwość podłączania przez wejście USB np mp4 z nagranymi danymi, które można bezpośrednio wyświetlać z masowej pamięci pomijając wypalanie na płytkę.
pozdrawiam
 
Do góry