Odtwarzacz bluray do nagrywanych filmów

mateuszwawa

New member
Witam poszukuje odtwarzacza do nagrywanych filmów bluray na dyskach blu-ray co polecacie? czy są odtwarzacze obsługujące nagrywane filmy? i jak to funkcjonuje nie ma problemów z odtwarzaniem filmów z góry dziękuje za pomoc.:-D
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Kolego, nie wiem, czy odtwarzacze BD klasy Cambridge Audio, wchodzą w grę (cena). Ja użytkuję CA 751BD. Żadnych problemów z odtwarzaniem plików/folderów z dysków zewnętrznych, a mam ich 9 po 1 i 2 TB. Foldery z nich obsługuje się dokładnie tak samo, jak fizyczne płyty, czyli uruchamia się menu płyty i dokonujemy wyboru. Kolega ma Denona DBT-1713 i tu już są problemy z obsługą folderów z dysków. To tak bez wnikania w szczegóły.

Pozdrawiam.
 

mateuszwawa

New member
Witam.
Kolego, nie wiem, czy odtwarzacze BD klasy Cambridge Audio, wchodzą w grę (cena). Ja użytkuję CA 751BD. Żadnych problemów z odtwarzaniem plików/folderów z dysków zewnętrznych, a mam ich 9 po 1 i 2 TB. Foldery z nich obsługuje się dokładnie tak samo, jak fizyczne płyty, czyli uruchamia się menu płyty i dokonujemy wyboru. Kolega ma Denona DBT-1713 i tu już są problemy z obsługą folderów z dysków. To tak bez wnikania w szczegóły.

Pozdrawiam.

Czyli rozumiem że wchodze w folder na dysku i odpala sie film tak jak w przypadku nośnika bluray? czy tylko dyski zewnętrzne usb działają? czy odczytuje także dysk 3.5 z przejściówką na usb?
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, tak to działa. Wystarczy wskazać folder i odtwarzacz zaczyna odtwarzanie tak, jakby to była zwykła płyta. I tak go obsługujemy. Ale z tego co pamiętam, to nie działa tak z DVD. Musiałbym, to sprawdzić, bo nie używam folderów DVD. Co do wielkości fizycznej dysków, to nie ma tu problemów, podłączając je przez USB. Ale, tak czy inaczej, dyski 3,5’’ przysparzają trochę kłopotów; zasilanie, ew. stacja dokująca. Dlatego używam dysków 2,5’’ USB3. 751BD jak i 752BD, dysponują świetnym rozwiązaniem - gniazdami eSATA na tylnych ściankach obudowy.
 
Do góry