odtwarz dvd (kabel hdmi)

yankees

New member
Witam . Mam podisdam Sharp 52 XD1 no i jest taka sprawa ze ogladanie cyfrowego polsatu na tym telewizorze to samobójstwo.... Chem kupic jakiś odtwarzacz dvd albo blu ready z złączem hdmi do 300zł i nie wiem jaki ;/ zeby chociaż troche obraz sie polepszył i zobaczyc co naprawde potrafi ten telewizor . Myślałem nad zakupem PS3 ale to za jakiś czas jak na razie brak funduszy . Co polecicie do 300zl zeby obraz był dobry jak istnieje mozliwosc do 300zl....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie gniewaj się ale kupując telewizor za kilkanaście tysięcy nie obejdziesz się najtańszym dvd. Podobnie z kompem im droższy tym droższe oprogramowanie .
Dobre dvd z HDMI - masz Nowość 652 JVC.
Ale ze skalerem dobre dvd czeka cię wydatek poziomu - Harman 37 lub Denon
 

yankees

New member
narazie chem cos kupic do 300zł pod koniec wakacji kupie ps3 i jakies dobre kino domowe , niechem kupywac wszystkiego na raz :p
 

Marcin_s

Member
kiki napisał:
...Podobnie z kompem im droższy tym droższe oprogramowanie ....
Hehe KIKI ze niby jak? O co Ci chodzilo? Czy Adobe CS do taniego kompa jest tansze od Adobe CS do drogiego? dla mnie cytat dnia.

Yankees - Litosci chlopie, nie katuj nas takimi bykami
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Marcin_s napisał:
Hehe KIKI ze niby jak? O co Ci chodzilo? Czy Adobe CS do taniego kompa jest tansze od Adobe CS do drogiego? dla mnie cytat dnia.

dla @KIKI chodziło chyba o wydajność i moc PC
np na takim Pentium 2 nie uruchomisz Sony Vegas ale na PIV już tak...

pozd
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Lepszy komputer niekoniecznie oznacza droższe oprogramowanie, ale faktem jest, że niejedno droższe na tańszym sprzęcie nie ruszy. Cena oprogramowania jest pochodną potrzeb użytkownika i w niedużym stopniu zależy od ceny sprzętu.

Kiki trochę się rozpędził, ale w dziedzinie Telewizor <-> DVD ma oczywiście rację. Nie ma sensu kupować super Pioneera, jeśli dołączy się do niego Mantę.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow,wow
jeśli masz na mysli komputer za 2000 zł - ok.
Ja mam na myśli oprogramowanie specjalistyczne .
Nie mówię o programach z bazaru .
Spróbu choćby odebrać pooglądać Filmy Hd na kompie za 2000 zł .
 

Marcin_s

Member
kiki napisał:
wow,wow
jeśli masz na mysli komputer za 2000 zł - ok.
Ja mam na myśli oprogramowanie specjalistyczne .
Nie mówię o programach z bazaru .
Spróbu choćby odebrać pooglądać Filmy Hd na kompie za 2000 zł .
Fajnie miec tak wielu tlumaczy :grin:
 
Do góry