Odczyt z dysku

jare32

New member
Dzięki za odpowiedzi, w takim razie co ze zmianą wzmacniacza Yamaha 5.1 ...chciałbym oglądać filmy z atmosem, mój tv 65ks9500 nie obsługuje earc
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Bo żadne urządzenia do audio nie odtwarza wideo.
Przestaw myślenie, tv to też gówniany odtwarzacz.
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
No dobrze, ale skąd te filmy? Z dysku twardego, który możesz podłączyć tylko pod tv, który nie ma kanału zwrotnego po HDMI?
 

jare32

New member
Jak na razie oglądam bez problemów , podpinam pod przystawkę z wejściami hdmi, usb , oryginalną która była wraz z Tv a stamtąd do wzmacniacza i dźwięk jest ok. Chciałem po prostu przejść na atmos.
Odnośnie tytułowego pytania, więc pozostaje tylko podłączenie dysku poprzez jakiś odtwarzacz i to dopiero do docelowego wzmacniacza?
 

jare32

New member
Widzę że forum nastawione jest tylko na sprzedaż nowych sprzętów, cóż ja kupiłem 5 lat temu tv za 15 tys.....do dziś jak nówka, i nikt nie potrafi powiedzieć co dokupić by było ...z atmos....zmień myślenie?
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
arc-audio return channel, max. co po nim wyslesz z tv to dd lub dts. Kup jakis android box (zidoo, mi box. nvidia shield) i podlacz pod denona, bedziesz miec atmosa
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
dokup odtwarzacz UHD, kolumny w sufit albo pseudo belke z atmosem i kupuj płuty blu ray lub UHD, obejrzysz sprzedasz 20 zł taniej, no ale ty chcesz za darmo i zawracasz gitare ..


mogłes kupić za 50 tyś i co z tego ... cena nie gra tu roli żadnej , 5 lat temu nie widzieli co to jest eArc albo dopiero myśleli o tym


ty chcesz atmos tanim kosztem, to lepiej zrezygnuj
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedzi, w takim razie co ze zmianą wzmacniacza Yamaha 5.1 ...chciałbym oglądać filmy z atmosem, mój tv 65ks9500 nie obsługuje earc

a ten post to niby co?

kto tu jest nabijaczem????
zadajesz niezrozumiale, pokrecone pytanie, chcemy Ci pomoc, a TY sie bezsensownie czepiasz....
 
Do góry