Nowy TV do Filmów do nowego Domu

sererity15

New member
Jaki ma procesor? To, że ktoś nie żałuje zakupu nie jest raczej żadnym wyznacznikiem. Sony 85X95L jak się dobrze trafi można wyrwać za 12k. C855 to obecnie moim zdaniem kupowanie kota w worku. C845 też ma więcej stref od X95L ale Sony dużo lepiej nimi zarządza.
Gdzie można trafić za 12k 85" nawet 75 bym poszukal jeśli taniej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ktoś woli wydać dodatkowe 4 tys, jego sprawa. Sony też gra dobrze ale TCL jest w swojej klasie nie ma konkurencji.
I na znacznie lepsze rozwiązania.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Ktoś woli wydać dodatkowe 4 tys, jego sprawa. Sony też gra dobrze ale TCL jest w swojej klasie nie ma konkurencji.
I na znacznie lepsze rozwiązania.
@kiki, jaki ma procesor C855? Jakie ma lepsze rozwiązania? Jaka to jest jego klasa, w której nie ma konkurencji? Bravia 7 będzie góra 2k droższa. To będzie klasa TCL czy dwie wyżej? Powtórzę co napisałem wcześniej, obecnie kupowanie C855 to kupowanie kota w worku. Poczekajmy jak fachowcy go przetestują.
 
Ostatnia edycja:

czarny2807

Active member
Bez reklam
I ja jakiej podstawie stwierdzasz, że ten procesor jest lepszy? Według tego co sami producenci piszą to każdy sprzęt jest najlepszy. Bardziej mnie interesuje czy tak jak w poprzednikach problemy z DV, tv naziemną, podłączeniem soundbara, samoczynnym wyłączaniem i restartami itp., itd. Producent tego nie napisze.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam

czarny2807

Active member
Bez reklam
@kiki, jaki ma procesor C855? Jakie ma lepsze rozwiązania? Jaka to jest jego klasa, w której nie ma konkurencji? Bravia 7 będzie góra 2k droższa. To będzie klasa TCL czy dwie wyżej? Powtórzę co napisałem wcześniej, obecnie kupowanie C855 to kupowanie kota w worku. Poczekajmy jak fachowcy go przetestują.
Czekamy na odpowiedź.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Aha, czyli ten lepszy procesor, znacznie lepsze rozwiązania, brak konkurencji w klasie itp., itd. to taki bełkot producenta. Tak jak pisałem, według każdego producenta jego tv jest najlepszy. A co do klasy to ja w swojej też byłem najlepszy w biegach krótko i długodystansowych. Tylko ja będę bardziej precyzyjny, moja klasa to była 8d 😊 Do Bravia 7 będzie C855 chociaż w porywach doskoczyć?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdy nie słyszałem , że jakikolwiek producent obwarowany przepisami Unijnymi może sobie pozwolić na bełkot.
Nie przypisuj sobie większej wiedzy niż inżynierowie z fabryki. Trochę pokory .
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Żadne unijne przepisy nie zabraniają napisać producentowi, że ich telewizor jest och i ach a ci inżynierowie fabryki dwa lata nie potrafią ogarnąć problemów z DV, podłączeniem soundbarów, telewizją naziemną itp.
 
Do góry