Nowy telewizor do salonu

Sozero

New member
[FONT=&quot]Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Dział RTV nie jest moją mocną stroną dlatego zwracam się o pomoc do was. Liczę, że pomożecie mi dokonać dobrego wyboru.
Na sam początek mam kilka pytań:

1. Czy są duże różnice przy podświetleniu EDGE LED a Full LED ?
2. Gdzie mogę znaleźć informacje na temat podświetlenia ( jakoś producenci omijają ten temat) ?
[/FONT]
[FONT=&quot]3. Jak to jest z technologią 3D niby nie każdy TV wyświetla obraz Full HD w 3D prawda ?[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Jak jeszcze coś mi się przypomni o co mógłbym zapytać to dam znać. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Napiszę co oczekuję od nowego odbiornika telewizyjnego, i może dzięki temu ktoś z was pomoże mi dobrać sprzęt. [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Chciałbym by telewizor miał 40/42 cale i zamykał się w kwocie 3500tys jak będzie kosztował mniej to fantastycznie. Odbiornik musi posiadać wejście USB (często korzystam do słuchania muzyki i oglądania filmów z napisami ), gniazdo Ethernet (jak będzie do tego WiFi to nie obrażę się), musi posiadać wyjście słuchawkowe. Dwa wejścia HDMI to minimum, wyjście optyczne, interfejs CI – i tak wszystkie posiadają J[FONT=&quot] ale warto napisać. Ciekawym dodatkiem byłoby 3D[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Telewizor ten będzie wykorzystywany do oglądania kablówki oraz C+ sport, filmów i muzyki z komputera i serwera NAS.[/FONT]
[FONT=&quot]Czy Samsung UE40D6500 będzie dobrym wyborem ? Czy jakość obrazu jest dobra czy występuje smużenie ? Może ktoś z was poleci mi inny telewizor?[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

diablo78

New member
Jeżeli chodzi o telewizory LCD LED, to teoretycznie Sony KDL-40NX800 możesz nawet za 3000zł kupić, ale trzeba się nastarać, bo ja to nawet za przeszło4koła widziałem. 40-calowy telewizor Full HD z podświetleniem Edge LED o rozdzielczości 1920 x 1080. Posiada 2 głośniki o łącznej mocy 20 W, pamięć na 1000 stron telegazety, technologię Bravia Engine 3, a także 4 złącza HDMI, wejście PC oraz gniazdo na karty PCMCIA.
 
Do góry