Nowy telewizor ~ 13 000 zł

Kozlowvsky

New member
Siema wszystkim! Błagam pomocy
Oszczędzałem bardzo długo na nowy telewizor ze sklepu...
Aktualnie posiadam telewizor 32 całe 720p ( modelu nie pamiętam a nie mam jak sprawdzić ... ( jestem aktualnie na wyjeździe wracam za tydzień )
Mam do wyboru 2 telewizory, który będzie lepszy dla mnie? ( Do gier )
- żeby był gotowy na nowy standard telewizyjny w Polsce
- pod ps5 ( live itd. )
- siedzę na wprost telewizora
Chce kupić raz a dobrze dlatego celuje w takie telewizory i proszę wybrać między nimi, błagam? ( Proszę o uzasadnienie swoich decyzji dlaczego tamten a nie ten... )
1.
Telewizor LG 65C22LB 65" OLED 4K 120HZ DVB-T2/HEVC/H.265
2.
Telewizor PANASONIC TX-65JZ2000E 65" OLED 4K 120Hz Dolby Atmos Dolby Vision DVB-T2/HEVC/H.265
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybrałeś świetne modele.
Z tych dwóch do systemów w Polsce, do gier, do jasności - to najnowszy LG 65 C2 na nowej matrycy EVO.
Dzięki Dash Board - masz również lepszą dostępność do multimediów i zdecydowanie lepszą współpracę z urządzeniami w domu .
Łatwiejsza jest też obsługa głosowa, większa wydajność.
W tej klasie cenowej to świetny wybór i jakości, jasności, kontrastu i możliwości. Odtwarza 2 razy więcej formatów,ma dwa razy więcej inteligentnych formatów.
Jeśli zakup na lata - to masz gwarancję najwyższej jakości w klasie !
Jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę plus dodatkowo pakiet gratisów
 
Do gier niestety żaden z nich nie będzie dobry z powodu statycznych elementów obrazu w grach i wypaleń z nimi związanych. Lepiej postawić na mini leda.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledy mają nowe zabezpieczenia, więc spokojnie można wykorzystywać je również do grania !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Znam wielu którzy mają ,grają i są bardzo zadowoleni.
Ja nie gram ale też mam moc radości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Takie same rozmowy toczyły się za czasów Plazm TV.
Plazmy i tak były lepsze. Teraz też - Oledy są wyżej notowane, niosą znacznie więcej radości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Takie same rozmowy toczyły się za czasów Plazm TV.
Plazmy i tak były lepsze. Teraz też - Oledy są wyżej notowane, niosą znacznie więcej radości.
 
Jeżeli oledy nie potrafią prawidłowo odtwarzać jasnych scen, a mimo tego otrzymują wyższe noty w HDR, nie mówiąc o wypaleniach, to bywają wyżej notowane. Oledy niosą więcej radości? Kiedy? Jak się wypalą, czy podczas zaciemnionych i zafałszowanych jasnych scen?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem kto co komu fałszuje i po co ????
Wiem jakie oceny maja kupujący, posiadacze Oledów.
Są zachwyceni ! Podobnie zresztą jak ja.
 
Oledy fałszują jasne sceny, ponieważ nie potrafią ich prawidłowo odtwarzać, gdyż mają za niską jasność. Dlatego oledy odtwarzają je nie tak jak zostały zrealizowane i wyglądają w rzeczywistości, lecz ciemniej. Posiadacze oledów z wypaleniami też są zachwyceni? ;)
 

Katar10

Member
Otwórzcie sobie nowy wątek antyoledowy nie zaśmiecajcie wątku nie mając Oleda , macie swoje lcd ,które są najlepsze na świecie i tego się trzymajcie, czy ja lub ktoś inny z szczęśliwych posiadaczy Oleda męczy ucho w temacie LCD?
nie bo i po co :)
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Jak ma nie czytać jak wszędzie robicie razem z nawiedzonym Bonifacym, syf w każdym temacie o oledach. Wam się już zupełnie coś odkleiło..:banned:

Spoko, mam SuperGlue więc nie ma problemu :p. Jakoś daję radę.
I chociaż nikomu źle nie życzę to powiem szczerze, że nie mogę się wręcz doczekać ,kiedy ten Twój oledzik się sypali.
Nie wiem co wtedy zrobisz i generalnie zwisa mi to. Wiem natomiast czego na pewno nie zrobisz.
Nie "pochwalisz" się tym faktem tutaj.
Na forum już było kilku takich użytkowników jak Ty, którzy bardzo głośno próbowali "przekonywać" do swoich racji. Tyle, że nie zawsze ten kto głośno krzyczy musi mieć rację.
O ile rozumiem merytoryczną dyskusję ,to Twoje "krzywe jazdy" pod adresem innych użytkowników są po prostu słabe. Ale wygląda na to, że tylko na tyle Cię stać.
 

VitoCx

Member
O czym ty człowieku piszesz.. Czyli cała wasza gadka o wypaleniach sprowadza się do przypuszczeń, ze użytkownicy oledow nawet jak je maja to nie powiedzą hahaha wyższy poziom schizy
A jak ci padnie twój tv to co zrobisz? Nie będziesz oglądał tv wcale? ********************************************************** - (edytowano przez moderację 22.06.22 - 22:34)
Jak chcesz merytoryke uprawiać to wskaż procent lub liczbę matryc ulegających wypaleniom, a nie zajmuj się czystym populizmem.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie koniec tematu. Równie dobrze mogę pisać ze qn91 pada po trzech latach, większość użytkowników nie jest zadowolona i drugi raz nie kupią podobnego budbla, który chce imitować Oleda w dodatku bez dolby vision..
ale nie jestem takim frustratem jak ty, bonifacy i kola

Możesz pisać o QN91A co chcesz.Masz do tego prawo.
Ale obrażanie użytkowników forum,w tym również tych ,którzy posiadają Oleda jest mówiąc delikatnie bardzo "słabe".
 

VitoCx

Member
Co? To wy piszecie ciagle o obawach związanych z Oledami, a nie użytkownicy oledowi. ***********************(Obrażanie użytkowników jest niezgodne z regulaminem - moderowano 22.06.2022 - 22:36)
 
Do góry