Nowy Samsung UE46F6500 kilka pytań

Szib

New member
Witam niedawno zakupiłem nowy F6500 i mam kilka pytań. Dlaczego gdy odtwarzam film z usb avi to dźwięk jest taki cichy muszę go mocno podgłośnić. Gdy podłączam pendriva gdy tv jest włączony to go nie wykrywa. Na ekranie smart z propozycjami programów na niektórych są kłódki gdy je wybieram to chce wprowadzić kod blokady?

Dzięki
 

tdx

New member
Bez reklam
Menu ekranowe > Funkcje Smart > Ust usł w ON TV>>Blokada rodzicielska>>OFF

jak oglądasz na głośnikach TV pcm czy ac3/dts?

Każdy pen nie wykrywa czy tylko ten jeden?
 

Szib

New member
Menu ekranowe > Funkcje Smart > Ust usł w ON TV>>Blokada rodzicielska>>OFF

jak oglądasz na głośnikach TV pcm czy ac3/dts?

Każdy pen nie wykrywa czy tylko ten jeden?

Blokadę wyłączyłem dzięki
Oglądam na głośnikach TV. ( pcm ac3/dts to nie wiem)
Testowałem na razie tylko jeden - jest podłączony do usb ten na samej górze przez przedłużacz 0.6 m
 

tdx

New member
Bez reklam
podłącz do tego z napisem HDD (1A), lub sprawdź bezpośrednio podłączając do gniazda może to wina przedłużacza
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja oglądam z wykorzystaniem głośników kina domowego, natomiast PCM 2 kanałowy jest ok, dopiero AC3/DTS na głośnikach TV trzeba dać głośniej ok 50
 

Szib

New member
Tv w trybie czuwania z podłączonym pendrivem nagle pendrive się zaświecił chwile poświecił i się wyłączył. Co to było. To normalne ?

Acha zapomniałem zapytać jakie powinny być optymalne ustawienia obrazu dla tego TV

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
włączyć udostępnianie plików i folderów w systemie a samym serwerze dlna dodać katalogi które chcesz żeby TV widział
 
Do góry