Nowy Denon Bdp 2010

dembol

New member
czy ktos juz widzial tego denona? i mzoe zagladal do srodka?:) czy budowa to nadal wierna kopia panasa czy moze wkoncu zmądrzeli i chociaz trafo wlasnej konsktrukcji usadowili a jak sie ma wyglad z zewnatrz?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
denon 2010

Witam ja wczoraj go oglądałem i testowałem w jednym ze sklepów powiem tak jeśli chodzi o szczegóły co w środku itp. to być może będę wiedział w połowie przyszłego tygodnia, natomiast sam wygląd to już jest inna półka aniżeli model 1800. Naprawdę jest ładny i wzbudza zaufanie. Obraz na bluray jak dla mnie wszystko jest ok , obraz dvd też jest fajny jak się ogląda na 1080 p . zdjęcia oglądane z płyty też wyglądały fajnie. Muzyka cd powiem że jeśli ktos jakimś maniakiem nie jest to naprawdę da się słuchać , nawet więcej powiem że na chwilkę podłączyłem odtawarzacz cd denona 1500 i powiem szczerze że jakoś specjalnej różnicy nie zauważyłem aczkolwiek jest róznica ale nie taka żeby od razu się ciąć :) mało tego moje spostrzeżenia i sprzedawcy były takie że jak się słuchało muzyki poprzez hdmi to bylo to bardziej dynamiczne jak słuchało sie muzyki po inerkonekcie ( nadmienię że kabel hdmi był conajmniej słabszy o klasę od kabla analogowego jak nie lepiej )także byłem w lekkim szoku i chyba dochodzę do wniosku że jeśli już chce się puścić muzykę osobno słuchając cd to po kolaksjalnym kablu będzie to lepiej wyglądało :) ale może inni też się wypowiedzą w tej sprawie i może maja większe doświadczenie to proszę pisać. I jeśli ktoś ma już taki BD w domu to też piszcie ciekawi mnie jak on sie sprawuje już na oglądaiu czy słuchaniu w mieszkaniu a nie na szybko w sklepie. Pozdrawiam.
lolek.
Ps. we wrzesniu podobno może w październiku ma być tez już następca bd 3800 :) to na pewno też będzie fajna maszynka ale i fajnie będzie kosztować.....
 
Ostatnia edycja:

teges

New member
Przymierzam sie do kupna 2010, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym odtwarzaczu, szczególnie stosunek cena - jakość, czy tez lepiej iśc w kierunku pioniera?
 
Do góry