nowa(nareszcie)aktualizacja do GT,VT,ZT seria60

muchaone1

New member
jak w temacie-pojawiła się przedwczoraj do serii 60 z 2013-panasonic jeszcze o nas nie zapomniał ;)
tzn na razie zapomnial o budżetowej serii ST60 która dostała update w grudniu 2015.

wg info na stronie panasonic poprawiono
Jul. 5, 2016 Ver. 3.885 Improve network functions.
czyli funcje sieciowe, ale jak znam życie to jeszcze coś poprawili ;)

telewizor podłączony do neta sam wykrył tę akrualizację (niespodzianka-gdyż myslalem, że po zamknieciu działu plazm juz nic nie wyjdzie) ;)
 

def102

New member
Jedną ze zmian - nie wymienioną nawet na stronie Panasonica - jest dodany Netflix. Co ciekawe nie trzeba go nawet instalować jak inne dodawane od czasu do czasu aplikacje sieciowe. Sprawdziłem z ciekawości i nie da się go też odinstalować. Innych zmian w nowym sofcie nie zauważyłem.
 

m@rcin

Member
Jedną ze zmian - nie wymienioną nawet na stronie Panasonica - jest dodany Netflix. Co ciekawe nie trzeba go nawet instalować jak inne dodawane od czasu do czasu aplikacje sieciowe. Sprawdziłem z ciekawości i nie da się go też odinstalować. Innych zmian w nowym sofcie nie zauważyłem.
Mój po aktualizacji i nie mam :(
Gdzie szukać?
 

def102

New member
Mój po aktualizacji i nie mam :(
Gdzie szukać?
Ja widzę Netflixa np. w Markecie w kategorii Wideo.
Ponadto dodał sie też w pierwszym wolnym miejscu na ekranie aplikacji (u mnie drugi ekran).

f7589c93ec5f35a5a968c9708397657a.jpg


Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

gzyrzdow

New member
Witam. Czy po tej aktualizacji również wyświetla komunikaty o nieobsługiwanym formacie plików MKV i niektóre przycinają, czy to naprawiono?
 
Do góry