Nowa część Gwiezdnych Wojen pojawi się w 2015r!!!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
k,MzA2MjI0NzgsMjg0NjIy,f,han_s.jpg

Można by pomyśleć, że jakiś ciężki przedmiot uderzył w głowę pomysłodawcę tego tematu. Jak się jednak okazuje wytwórnia Disney właśnie kupiła Lucasfilm za 4 miliardy dolarów. Ogłaszając tą wiadomość koncern myszki Miki zapowiedział powstanie epizodu nr 7.

Dzięki tej informacji wiemy, iż nowa część będzie się odbywać po zdarzeniach z Powrotu Jedi. Jeśli myślicie, że to koniec to się mylicie... Zapowiedziano już, że nie będzie to jedyny kontynuator sagi. Wiadomo też, iż twórca całego zamieszania - George Lucas będzie jedynie konsultantem.


Wszyscy fani Gwiezdnych Wojen powinni niezwłocznie udać się na siłownie i ćwiczyć... pośladki. Przy wyćwiczonej części tylnej 24 godzinny maraton kinowy będzie nawet do zniesienia.

A tak na poważnie, to mam nadzieję, że magia serii nie zostanie bardziej nadwątlona.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Jedynie co mogę rzecz, szkoda, że tak późno. Oby tylko zachował spójność klimatu z poprzednimi częściami (IV,V,VI) a zatrudnienie części aktorów jak Harrison Ford, Carrie Fisher czy Mark Hamill nie jest takie całkowicie bez sensu, są w odpowiednim wieku by odegrać epizody przy głównych postaciach ep. VII chociażby bliźniaków ze związku Hana Solo i Lei.

A sam już trenuje poślady na 2015 ;-) wtedy to już chyba Ultra HD będziemy to oglądać.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Ja tam jeszcze żadnej części gwiezdnych wojen nie oglądałem, ale może tak do premiery tej nowej części uda mi się nadrobić zaległości.
 
Do góry