Niezawodny odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niezawodny odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D

pl-bd-f5500-en-509-front-black.jpg

Najnowszy odtwarzacz Samsung Blu-ray 3D został wyposażony w funkcję Quick Start Mode, dzięki której przechodzi w stan pełnej gotowości w zaledwie 0,5 sekundy. Umożliwia też odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z zewnętrznej pamięci masowej.

pl-bd-f5500-en-517-dynamic-black.jpg




Samsung BD-F5500E/EN zapewnia obraz w jakości 3D Full HD. Dzięki temu oglądanie filmów w domowych warunkach staje się prawdziwie kinowym przeżyciem. Odtwarzacz umożliwia również wyświetlanie programów zapisanych w rozdzielczości Full HD 1080p, sprawiając że prezentowany obraz ma dwa razy lepszą szczegółowość oraz bogate w detale, wyraziste kolory. Trójwymiar w Full HD sprawi, że domowa rozrywka 3D będzie bardziej ekscytująca i żywsza niż w wyobraźni, a nowe wyjątkowe funkcje zagwarantują jeszcze lepszą zabawę. Technologia BD Wise szybko optymalizuje jakość obrazu, a także automatycznie synchronizuje urządzenia Samsung połączone za pośrednictwem kabla HDMI.
pl-bd-f5500-en-515-dynamic-black.jpg

Korzystanie z multimediów z wielu źródeł
Samsung BD-F5500E/EN pozwala na szybkie połączenie z internetem i korzystanie z preinstalowanych aplikacji. Użytkownicy mają natychmiastowy dostęp do popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook, Flingo czy Accuweather oraz Twitter i Flickr. Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwala to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej (USB 2.0). Standard DLNA umożliwia szybki i łatwy dostęp do zawartości komputera w domowej sieci. Dzięki temu można oglądać filmy, słuchać muzyki i wyświetlać zdjęcia z komputera na ekranie telewizora za pośrednictwem odtwarzacza Blu-ray.
System sieci AV Anynet+ umożliwia automatyczne sterowanie wszystkimi urządzeniami audio-wideo Samsung. Dzięki jego zastosowaniu do obsługi różnych urządzeń wystarcza jeden pilot. Funkcja Anynet+ to proste i wygodne rozwiązanie zdalnego sterowania kilkoma urządzeniami jednocześnie.
Więcej energii przy mniejszym zużyciu
BD-F5500E/EN jest tak energooszczędny, że zużywa mniej prądu niż wskazują wymagania programu Energy Star, nawet w trybie standardowym ustanawiając w ten sposób nowe wzorce ekowydajności.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czy bedzie nie zawodny to sie okaze jak ludzie juz troszke go beda uzytkowac, bo wlasnei awaryjnosc bluray samsunga to troszke kuleje..... jestem ciekawy tej gotowosci ze 0,5 s. odtwarzacz jest juz w stanie gotowosci do wlozenia plyty ? Moj denon po wlaczeniu tzw. funkcji szybkiego startu wlacza sie okolo 4 s i mozna juz wkladac plyte, a jesli nacisne od razu przycisk wyjecie szuflady wtedy szuflada wysuwa sie okolo 1,5 -2 s., takze czas o polowe sie skraca - co juz jest dobrze jak dla mnie.
 

audiofil

New member
"Rozbudowane opcje podłączania urządzeń umożliwiają szybki i łatwy dostęp do niemal wszystkich nośników pamięci. Pozwala to na oglądanie filmów i zdjęć lub słuchanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznego dysku twardego lub pamięci przenośnej (USB 2.0) "

A Cinavia jest? Bo jak tak to za wiele filmów to nie pooglądamy...
 

bluray

Banned
Cinavia musi być, taka regulacja globalna.
A w ogóle to powinno być logo tego syfu na obudowie. Widoczne.

Czy można podłączyć mysz i klawiaturę po USB ?
Dla mnie ważna opcja dla YouTube.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Czy bedzie nie zawodny to sie okaze jak ludzie juz troszke go beda uzytkowac, bo wlasnei awaryjnosc bluray samsunga to troszke kuleje..... jestem ciekawy tej gotowosci ze 0,5 s. odtwarzacz jest juz w stanie gotowosci do wlozenia plyty ? Moj denon po wlaczeniu tzw. funkcji szybkiego startu wlacza sie okolo 4 s i mozna juz wkladac plyte, a jesli nacisne od razu przycisk wyjecie szuflady wtedy szuflada wysuwa sie okolo 1,5 -2 s., takze czas o polowe sie skraca - co juz jest dobrze jak dla mnie.

I zobacz LOLEK jak to jest. Ja posiadam DVD Samsunga pd chyba 8 lat, i chodzi jak nowe. Nawet się skubany nie tnie, bo miałbym pretekst do wymiany na BD:) A by tak zrypali odtwarzacze BD? Ogolnie zauważyłem że odtwarzacze BD to takie "pudelki" wśród psów:) Dawne DVD szły jak po błocie bez zająknięcia, a teraz to formaty nie takie, dlugi czas oczekiwania, głośna praca itd.
 
Do góry