niewielkie 3d. manta 32 vs lg 27

luniopl

New member
Witam,
Potrzebuje porady. Chce kupic niedrogie i nieduze 3d. Mam 2 opcje w cenie do 1300 zl.
1. Manta 32 cale z niestety tylko hd ready
2. Lg dm2780d 27 cali. Mniejszy ale z full hd.

Na chwile obecna bedzie uzytkowany w malym pokoju- odleglosc od tv maks. 2m. 70 % zwykla cyfrowa tv.
15 % filmy zwykle (dvd, urzadzenie multimedialne, BR)i 15 % gry i materialy 3d. Mam malo wolnego czasu dlatego nie potrzebuje drogiego i duzego tv ale jak juz go mam to chcialbm skorzystac z nowinek technologicznych. Te 70% to dziecko-bajki i zona-wiadomosci i seriale.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
"Jeden z największych na rynku koreański producent elektroniki użytkowej" vs. "chińszczyzna z Biedronki" ciekawe co jest lepsze ?
 

luniopl

New member
"Jeden z największych na rynku koreański producent elektroniki użytkowej" vs. "chińszczyzna z Biedronki" ciekawe co jest lepsze ?

W sumie odpowiedz dosyc intuicyjna, nie pytal bym sie o to gdyby nie fakt ze w chinszczyznie znajduje sie matryca koreanskiego giganta.
W kazdym razie dolozylem kilka zl i nabylem 32lw4500- nie wiem czy dobrze zrobilem bo mam problemy z obrazem 2d, ale o to zapytam w innym watku. Temat do zamkniecia.:)
 
Do góry