Niedrogie Ampli z 7.1.2 (na pre-out)?

Henry

Active member
Bez reklam
A pytałeś w sklepach o Marantza SR7010?
Wchodzi nowy model i na ubiegłoroczne będą wyprzedaże, do 5 tyś powinieneś dostać...

Pionki są dobre,
Popytaj Werf'a on jest obeznany w wyższych modelach Pioneera.
 

Qinrod

New member
Tak, ale miałem na myśli nowe ampli:) Może jak 7011 zagości już na stałe na półkach sklepowych to 7010 spadnie poniżej 5000 zł za nówkę ale w tym momencie ceny od 5,5 do 7 tyś.

Dlatego tak ciekawy jest ten pionek lx59 bo nówki stoją poniżej 5000 zł - tu pytanie skąd ta cena za 9.2 kanałowy ampli ?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Napisz do Blacka i spytaj jak wygląda sytuacja z Marantzem, może już są nowe cenniki...
7011 wchodzi lada dzień do sklepów
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Marasia 7010 dostaniesz do 5k, co rusz jakis handlarz ma na sprzedaz na allegro. Mam na mysli, nowki z gwarancja importy z uk. Akurat musiala sie skonczyc aukcja, bo sprawdzalem niedawno byl za 4800.

Outlety bym sobie darowal, daja tylko miesiac gwarancji i jeszcze mozesz trafic na model naprawiany czy ze wzrotow. Jak dla mnie ryzyko nie warte tej ceny...

Na temat Pioneera nie znajdziesz na tym forum informacji i opinni. Lepiej poszukac tez gdzies indziej.

Tez licze na jakis upust, 7011 wychodzi w listopadzie. Jak dadza 7010 po 4500 na fvat kupuje od reki. :)
 
Ostatnia edycja:
To jest właśnie to o czym mówię, czym się Polska różni od innych krajów UE. Ja mojego Denona z GB kupiłem, z sklepu Denon, produkt z wystawy i pełna gw 2lata chonorowana wszędzie w Denonie na terenie Europy....prócz Polski bo tu to hmmm nie wiem oco chodzi.
Czekać na nowy model i na mniejsze ceny na zeszłoroczne modele???
Przykład: Denon avrx3200w vs 3300w Cena praktycznie ta sama nic nie spadła a nowe modele droższe.
To samo może być z Marantzem.
Poczekamy do stycznia i znowu coś nowego wejdzie ;)
Amp av 9.2 (5.2.4) chyba dużo jest.
W KD to wszystkie praktycznie identycznie grają i podobne funkcje mają.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry