Nie działająca aplikacja "radio"

robercikz

New member
Witam wszystkich.
Mam przywiązany problem z dekoderem 4K ULTRABOX+. Podłączony do internetu (1 GB). Wszystko śmiga z wyjątkiem aplikacji "radio". Po jej wybraniu pojawia się komunikat, że aplikacja jest niedostępna i mam spróbować później. Dwa razy zanosiłem dekoder do serwisu. Tam po podłączeniu aplikacja działa, po powrocie do domu też działa, ale mija parę tygodni i znowu nie działa, pojawia się powyższy komunikat. Dekoder pod pachę i do serwisu. Znowu aplikacja działa u nich, w domu też działa. Mija parę tygodni i znowu to samo: aplikacja niedostępna. I co? Znowu jechać do serwisu? To nie ma sensu. Mógł pomóc?
 

robercikz

New member
Zdecydowanie jechać do serwisu.
Ja wymieniałem dekoder już 14 razy.
Na razie działa.
Byłem wczoraj, podłączyli i u nich aplikacja "radio" działała. Ustaliliśmy, że jeżeli znowu przestanie działać mam przyjechać i wtedy wymienią mi dekoder. Przyjechałem do domu, podłączyłem, aplikacja działała, ale 4 godziny później już nie. W związku z tym jutro jadę wymienić dekoder.
 

robercikz

New member
Byłem wczoraj w serwisie, wymieniłem dekoder na nowy i nic się nie zmieniło.
Ponieważ ten nowy dekoder nie był podłączany w serwisie, to aplikacja radio nie działa.
Gdy jeździłem do nich ze starym dekoderem, to po podłączeniu w serwisie przynajmniej przez parę tygodni w domu radio działało.
Ręce opadają, serwis nie wie o co chodzi, tylko wymienia na nowy, na którym ta aplikacja nie działa.
Ile razy można jeździć i nic nie załatwić.
 

robercikz

New member
To faktycznie gruba sprawa ale tanio to nie będzie.
Ja kupiłem później sprzęt Fritz
Wszystkie kłopoty się zakończyły.
Ok, ale czy to oznacza, że będę musiał wymienić router? W tej chwili mam umowę z Orange i korzystam z Funboxa 6.
Inne funkcje typu replay, VOD śmigają, aż miło.
Wydaje się więc, że to nie kwestia ustawień routera.

 
Do góry