Nie działająca aktualizacja w Samsung soundbar HW-H450

Kolos28

New member
Witam,

Wygląda na to, że mój zakupiony 3dni temu soundbar nie jest sprawny do końca.

Dziś chciałem przeprowadzić aktualizację z tej strony w w w . samsung.com/pl/support/model/HW-H450/EN]HW-H450[/url] (HW-H450/EN)
Najpierw aktualizuję MICOM a później Upgrade File(USB type)
Aktualizację przeprowadzam z godnie z instrukcją na stronie samsunga.

Na włączonym soundbar podłączam pendrive z plikiem na pilocie zmieniam na USB i zaczyna się automatyczne aktualizacja (trwa to chwilkę)
po czym napis "Done" i sounbar automatycznie się wyłącza. W celu dokończenia aktualizacji wciskam na pilocie i przytrzymuję przez pięć sekund klawisz PLAY/PAUSE po czym pokazuję się napis "INIT"
Tak samo postępuję z drugim plikiem.

Problem jest taki, że ile razy bym nie podłączył pendrive z tymi plikami to za każdym razem zaczyna aktualizować.
Wygląda to tak jakby nie aktualizowało dobrze... Podobno soundbar nie powinien wykryć drugi raz tej samej wersji....

Zadziwiające jest to, że pliki z hw-h450 mają taką samą nazwę i tyle samo ważą co hw-h550.
Co bardziej ciekawe to to, że pliki dla hw-450 w nazwie mają 550.
Dokładnie plik dla hw-h450 nazywa się tak HMS-H550WWB-1007.5.ROM
oraz tak HMS-H550WWM-1006.4.ssp

Przykładowo dla hw-430 nazwa pliku jest inna i pasująca do modelu czyli HMS-H430WWB-1002.0.ROM

Teraz nie wiem co robić, pomoc samsunga twierdzi abym oddał sprzęt do serwisu ale soundbar ma tylko 3,5 dnia.
W sklepie w którym kupiłem podobno jest zwrot 14dni ale ja zerwałem już wszystkie folie... :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry