NC+ Start+ czy to dobra oferta?

KSI

New member
Szukałem taniej telewizji satelitarnej. Wcześniej korzystałem z pakietu typu mini w cyfrowym polsacie za mniej niż 20 zł brutto miesięcznie. W poszukiwaniu oferty znalazłem telewizję na kartę w nc plus. Po zadzwonieniu na infolinię zaproponowano mi abonament 19,90 mies. na 24 mies., pakiet niedostępny na stronie www o nazwie Start+ (start plus) + wydzierżawienie dekodera wifibox+ za 99 zł + aneta za 1 zł.

W pakiecie Start + są 42 programy, w tym 14 HD m.in.:
TVP1, TVP2, TVN, Polsat, Polsat2, VIVA, PoloTV, EskaTV, DiscoPoloMusic, TTV, Puls, Puls2, Polsat news 2, Polsat Sport News, TV4, TV6, Focus, Stopklatka, TVPabc, TVP kultura, TVP polonia, TVP rozrywka, TVP info, TVP historia, TVN Biznes 24, TVN meteo, TVN24, TVN style, TVN turbo, AleKino+, Kuchnia+, Demo+, Planet+, MiniMini+, TeleToon+

Nie ma AXN, 4fun.tv, CNN, comedy central, discovery, eurosport. Niekoniecznie znam dobrze to programy a na infolinii zamiast AXN chwalili lepszy AleKOno+, zamiast Discovery -> Planete+.

Czy to na pewno dobra i najlepsza oferta w tej cenie, bo w telewizji na kartę/cyfrowym polsacie są te lub inne kanały?

Cyfrowy polsat ma ofertę za 19,90 na 24 mies + dzierżawa dekodera za 1 zł.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Wszystko zależy od oczekiwań .Mogę przedstawić to ze swojej perspektywy

Mam ofertę pre-paid Smart HD ,jakiś specjalnym kinomanem nie jestem , sportem też się za bardzo nie interesuję i telewizji nie oglądam całymi godzinami .Zresztą jakby się uparł to w przypadku Smart HD po jednorazowym rocznym doładowaniu miesiąc wychodzi po 15zł co jest dobrą ofertą
Dekoderów dedykowanych nigdy nie brałem zawsze kupowałem dekoder na wolnym rynku .Jest bardzo duży wybór i można dobrać sobie model konkretnie przystosowany do własnych potrzeb

Obojętnie czy wybierzesz Polsat ,czy NC+ taki wybór ma jedną zasadniczą wadę ,możesz korzystać tylko z usług jednego operatora ,jeżeli operator Ci się znudzi trzeba zaopatrzyć się w nowy sprzęt .Dekoder kupiony na wolnym rynku ma przewagę - możesz korzystać z dowolnej platformy /dwóch na raz lub żadnej

Jeżeli masz telewizor z gniazdem CI to ja bym się w ogóle zastanowił czy kupować bądź dzierżawić tuner ,może lepiej kupić moduł CAM NC+ Mix (199zł ) .Wygląda to tak :

Przez pierwszy miesiąc oglądasz wszystkie kanały z oferty Universe + (130 kanałów /40 HD) i dokonujesz wyboru pakietu .Najtańszy pakiet Comfort + kosztuje 29zł (85 kanałów /27 HD ) umowa jest na 12 miesięcy
TVP 1HD ,TVP 2HD ,TVP HD ,TVN HD ,TVN 24HD ,TVN Turbo HD ,TVN Style HD,TVN 7HD ,Polsat HD ,nsport HD ,Eurosport HD ,TVP Sport HD,AXN HD ,Fox HD,Polsat film HD ,Dicovery Chanel HD ,National Geographic HD,BBC HD Polsat News HD,do tego oczywiście kanały w wersji sd- TVP Info ,TVP Seriale ,Kino Polska ,Polsat Play ,Polsat Cafe ,Orange Sport ...itd

To że chwalili te kanały to akurat mnie nie dziwi ,są to autorskie kanały (Ale Kino ,Kuchnia HD ,Domo HD ,Mini Mini ...) wszystkie dostaniesz w prezencie za darmo do końca umowy ,niektóre z nich mam w Smart HD

Kanał 4 fun TV jest niekodowany ,więc nikt Ci łaski nie zrobi bo możesz go oglądać bez przeszkód .Z innych muzycznych - Stars TV ,Vox Music ,Power TV ,RBL ,Eska TV ,Music Box Russia ,Nex 1 ,Disco TV ,Music One Russia,RTL 102.5 ,MCM Pop
Z kanałów informacyjnych - BBC Wordl ,Euronews ,RT ,Class News

Jeżeli moduł u Ciebie nie wchodzi w grę ,trzeba pomyśleć o kupnie bądź wydzierżawieniu dekodera .Wifibox jest lepszy od Polsatowskiego z tym że oferta przeciętna na dodatek umowa na 2 lata
Jeżeli jeszcze mogę coś zasugerować ,to kupno trochę większej anteny 80-85cm i założenie monoblocka na Astrę 19,2 E dojdzie Ci kilkadziesiąt niekodowanych programów ,m in. muzyczne - Viva ,Deluxe Music ,HitRadio OE3,iMusic 1 .Sportowe - Eurosport Germany ,Sport 1
 
Do góry