NC+ karze wysyałć rezygnację - oni oszaleli z nadmiaru gotówki ?

azet

Member
Bez reklam
NC+ karze wysyłać rezygnację - oni oszaleli z nadmiaru gotówki ?

Witam.
Kończy mi się umowa, chcę przedłużyć, ale wciskają mi nie to co chcę oglądać tylko to co oni chcą bym oglądał.
Dotychczas mam canal+ gold, ale rzadko oglądam canal+ więc pasowała by mi ich opcja comfort+extra i dodatkowo multiroom.
Regulamian zabrania im podpisać nową umowę na moich warunkach(?) to co ja chcę oglądać (tylko ja uważam że to debilizm ?) i NC+ karze mi wysyłać rezygnację z ich usług.
Ktoś jest w temacie ? - jak sprawnie wysłać rowiązanie umowy i gdzie to słać ( prawdopodobnie temat rezygnacji wałkowany- (sorry za kolejny-chciałem się raczej wyżalić,z nadzieją że ktoś już ten problem przerabiał i może jakoś to załatwił bez rozwiązywania bo jako tako na NC+ nie narzekam )
 
Ostatnia edycja:

meda11

New member
Przecież to standard. Wysyłasz wypowiedzenie umowy i po jego zarejestrowaniu w systemie zostajesz przekazany do działu utrzymania klienta (DUK) z którym negocjujesz nową umowę. Ci co nie są w gorącej wodzie kompani to wyrywają pakiety z wszystkimi podstawowymi kanałami (oba Eurosporty i cała ta masa muzyczno/naukowo/bajkowych), pełną paczką C+, 3xHBO, multiroomem na cameleonach i dwoma dekoderami (w tym Pace) za 59-69 zł (10-15 zł więcej za dodatkowo Filmboxy lub Cinemaxy). Cała reszta, tj. ludzie nieświadomi, jelenie i zgrzani na telewizję za wszelką cenę muszą płacić po 30-40 zł więcej. Pierw wypowiedzenie, potem twarde negocjacje - i to Ty masz czekać na telefon od nich, a nie wydzwaniać jak byś miał umrzeć bez telewizji. Na sat kurierze temat poświęcony negocjacjom liczy już kilkaset stron. Polecam lekturę.
 

pociej

New member
A wypowiedzenie możesz złożyć w punkcie NC+.
Nic nie musisz pisać, idziesz z dowodem, mówisz po co i osoba pracująca tam wydrukuje odpowiedni formularz.
 
Do góry