Najlepszy "smart" player Blu-ray 3D w rozsądnej cenie

jaqmd

New member
Witam.

Poszukuję najlepszego odtwarzacza Blu-Ray w rozsądnej cenie (załóżmy do 1200PLN), który będzie dodatkowo wyjątkowo multimedialny, czytał wszelkie DivX itp, łączył się przez wi-fi z siecią domową, miał platformę internetową i dobrze funkcjonujacą przeglądarkę z obsługą Flash, najlepiej gdyby jeszcze wyposażony był w twardy dysk;
czyli "smart player" dla osób bez smart TV

Po kilku godzinach poszukiwań mój wybór padł na Panasonic DMP-BDT500, który ma rewelacyjne opinie i jeszcze przyzwoicie wygląda (dla mnie to ma znaczenie, mam amplituner, odtwarzacz DVD Onkyo oraz LCD Sharp 60LE840, wszystkie z elementami stali szczotkowanej wyglądają elegancko). Onkyo BD-SP809 wyglądałby najlepiej na mojej półce, ale jest drogi i co najważniejsze, wydaje mi się, że wyraźnie gorszy od Panasonic DMP-BDT500 3D, który dostępny jest od 1146zł (wg skapiec.pl).

Będąc zdecydowanym na wymienionego Panasonic, znalazłem wtedy Samsung BD-F8500 3D. Najpewniej w jakości obrazu, dźwięku będzie gorszy od Panasonic (pytanie, czy będzie to zauważalne poza laboratorium), ale jest wyposażony w dysk twardy 500GB. Wygląda, oczywiście, gorzej od Panasonica, ale gdyby jakością nie odbiegał daleko, myślę, że to mógłby być najlepszy, smart odtwarzacz Blu-Ray w przyzwoitej cenie.

Jakie są Wasze opinie i propozycje?

Pozdrawiam.
 

jaqmd

New member
A może uważacie, że nie opłaca się kupować osobnego odtwarzacza Blu-Ray, planujac w przyszlosci zakup konsoli do gier, tylko od razu kupić Sony PS 3. Tylko, , że raczej myślałem o XBox. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu otrzymasz wg google same pozytywne opinie.
Polecam bo to rzeczywiście świetny BD. OD wielu osób (użytkowników) dostajemy też takie oceny.
 

boromirep

New member
Witam

Troszkę się podłączę pod temat . ponieważ chyba wysiada mi moje dvd potrzebuję jakiegoś odtwarzacza i teraz moje pytanie czy jesli mam ps3 to lepiej kupić odtwarzacz DVD taki który również dobrze odtwarza audio CD czy może blu-ray który dobrze odtwarzałby DVd i osobno CD , tylko sie zastanawiam czy do mojego sprzętu odczuje różnice jeśli będę miał osobno CD . dla przypomnienia mam onkyo 505e i jamo s606 .
 

boromirep

New member
Witasm

Czy ktoś np. blackninja mógłby odpowiedzieć na moje pytanie , jesli chodzi o kwotę zakupu to raczej niska 500 pln jesli odczułbym róznicę może być 1000 pln

pozdrawiam

Piotr
 

negatyw001

Member
Witam
Brat zakupił Panasonica DMP-BDT500, oraz TV TX-P55VT60E z tej samej stajni.
Pen podpięty bezpośrednio do TV bez problemu odtwarza pliki MKV (3d Half OverUnder).
Odtwarzacz DMP-BDT500, wyświetla (plik wrzucony na płytkę 25gb) 2 obrazy jeden pod drugim. Zmiana w opcjach TV - nic nie zmienia.

Czy jest na to jakiś sposób (aktualizacja firmware odtwarzacza), czy taka już jego "uroda"?
 
Do góry