Najlepsza kamera amatorska do 1500zł. Full HD ma sens?

stankry

New member
Witajcie! Widziałem podobne tematy, ale moje pytanie dotyczy kamer Full HD. Z uwagi na to, że mój pies zjadł kamerę sony za 2500zł i jestem zmuszony kupić coś na szybko (za miesiąc będę tatą :) ), pomyślałem o kamerze SAMSUNG HMX-R10 Full HD. Oglądałem na YT filmy wykonane tą kamerą i wygląda to bardzo obiecująco. Kamerę chcę używać w warunkach domowych do celów archiwizacji domowych uroczystości itp. Za Samsungiem przemawia:
1. cena
2. wielkość
3. prostota
4. kilka fajnych funkcji (np. slow motion), których pewnie nigdy nie użyję ale są :)

Pytanie do Was jest następujące. Co możecie polecić do 1500zł, co pozwoli mi nagrywać filmy w przyzwoitej (jak na sprzet amatorski) jakości? Będę wdzięczny za rady i opinie do sprzętach z tego przedziału.

P.S. A może ktoś z Was ma do sprzedania jakąs kamerę, która moglaby sprostać moim oczekiwaniom?

Proszę Was o pomoc. Czasu coraz mniej bo żona 9 miesiąc zaczyna, więc kamera zaczyna być niezbędna. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Jeśli pies gustuje w kamerach Sony to musisz przerzucić się na inną firmę.
2. W klasie cenowej Samsung nie należy do czołówki i ma kiepska optykę.
3. Zaproponowałbym do rozpatrzenia modele które dobrze radzą sobie w pomieszczeniach . Bo większość na początku ujęć raczej będzie w tym kierunku.
Kamery cyfrowe JVC Panasonic Sony HD od 1300 do 1600 cena - Porównanie cen w sklepach - sprawdź z pośród tych modeli.
Ja obstawiałbym JVC GZ HD 300 - trochę dołożysz ale to zupełnie inna klasa .
Ale najpierw kup tańszą JVC i daj pieskowi do jedzenia , Jeśli nie zasmakuje jesteś na dobrej drodze :grin:
 

stankry

New member
A może ktoś polecić konkretny model i napisać dlaczego poleca? Żebym mógł zobaczyć na YT jakiej jakości są filmy?
Dołożyć nie mam aktualnie z czego, więc chcę wybrać coś najlepszego w tej cenie/klasie.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
napisal przeciez
"Ja obstawiałbym JVC GZ HD 300 - trochę dołożysz ale to zupełnie inna klasa "

i tak musisz wiecej kasy dac
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
też bym się dobrze zastanowił nad tym modelem.
Oczywiście - gratulacje i wierz mi to zupełnie zmienia dotychczasowe życie, chociaż nie poczujesz tego od jutra !
 
Do góry