nagrywarka dvd

Witam!czy moze mi ktos doradzic w zakupie nagrywarki dvd panasonic mam na oku dwa modele eh58 i eh67 ktory z nich da lepszy obraz i jak jest z laserem,czytalem ze niektore modele panasonica mialy z tym problem,bedzie to podpiete komponentem do crt panasonic36pd30 i audio do wiezy oraz scartem do dekodera polsatu hd5000,czy tak podpiete bedzie lecial dzwiek z glosnikow z wiezy odtwarzajac dvd i ogladajac programy z dekodera?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Obraz z obu będzie na wysokim poziomie .Odnośnie lasera nie bardzo wiem na czym miałby polegać problem ,starsze modele nagrywarek Panasonic nie potrafiły obsługiwać płyt DVD R+

Ja mam model EH 49 z dyskiem 160gb ,fajny niezawodny sprzęt bardzo dobry obraz nagrywany i odtwarzany ,dość dużo funkcji edycyjnych .Ciekawy jest gracenot (baza danych o płytach) po włożeniu płyty CD ,nagrywarka wie jaki został włożony krążek - pojawia się nazwa wykonawcy ,tytuł płyty i tytuły utworów ,niestety nie działa to z polskimi płytami

Odnośnie tego dekodera Polsatu - sprawdź czy oba wyjścia są aktywne tzn. czy na obu jednocześnie pojawia się sygnał ,nie wszystkie dekodery tak mają
 
Do góry