Nagrywarka do DVB-T

bluray

Banned
Wada to to, że w trakcie nagrywania musisz oglądać kanał z tego samego multiplexu.
Ale jeżeli TV ma tuner to masz ten problem z głowy.
Mam prosty CABLETECH. Ma taką zaletę, że czyta dużo formatów z USB.
Na jakość PQ 1080p nie narzekam.
 

budzik61

New member
Wada to to, że w trakcie nagrywania musisz oglądać kanał z tego samego multiplexu.
Ale jeżeli TV ma tuner to masz ten problem z głowy.
Mam prosty CABLETECH. Ma taką zaletę, że czyta dużo formatów z USB.
Na jakość PQ 1080p nie narzekam.

Tak, tak - TV ma tuner.
To ma być typowo urządzenie do nagrywania.

Jeżeli chodzi o tego CABLETECHa - wszystko z nim ok? Pilot jakiś w miarę porządny? Bo ten w wiwie wspominam jako coś tragicznego...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Poszukuję jakiejś prostej nagrywarki do DVB-T.
Poprzednia wiwa 100 niestety się zepsuła.

Czy taki sprzęt technisatu:
Tuner DVB-T Technisat CE 4HD USB GWARANCJA 3 lata (5228788086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
będzie dobrej jakości?

Będzie dobrej jakości ,Technisat słynie z dobrego obrazu jest żywy i kontrastowy .Ogólnie to dobre i stabilne urządzenia ,wiec kupno DVB-t tej firmy jak najbardziej
Z nagrywaniem jest prosta sprawa tuner ma gniazdo usb trzeba kupić dysk twardy i można sobie nagrywać .Ja akurat korzystam z tunera satelitarnego tej firmy i mam podłączony dysk WD 500gb wszystko śmiga bez problemu ,nagrywanie jest banalne proste wystarczy nacisnąć jeden przycisk na pilocie

Nie wiem jak jest w przypadku DVB-t ale Technisat szyfruje nagrania ,co oznacza że można je odtworzyć tylko na urządzeniu na którym zostało nagrane ,ale akurat mi to kompletnie nie przeszkadza


Jest jeszcze jedna ciekawa opcja - najnowszy tuner Opticum AX LION za ok.110zł ,ten odbiornik DVB-T ma niespotykaną funkcję multiiew !! - równoczesny podgląd kanałów w układzie 4+1
 
Ostatnia edycja:

oneangi

New member
Są na rynku fajne i tanie nagrywarki DVB-T dwugłowicowy tuner - jedno oglądasz i drugie nagrywasz na zew dysk USB np. bestbuy Twin troszke ponad 100zł
 
Do góry