Nagrywanie

Tony

New member
Witam
Na samym początku pragnę poinformować iż szukałem podobnego problemu na forum ale jakoś mi się nie udało znaleźć.
Tak wiec jak w temacie mam pytanie odnośnie nagrywania plików powiecmy 720 w formacie MOV. Dokładniej mi się roznosi ze mam trochę pościąganych zwiastunów filmowych w formacie .mov i chce je nagrać na płytę i zanieść do sklepu gdzie pracuje aby odpalić to na jakimś DVD i podłączyć do jakiegoś dobrego LCD i zobaczyć jak wygląda obraz FULL HD.
Problem leży w tym iż nagrywam te pliki na DVD-RW i żaden odtwarzacz tej płyty nie widzi, zrozumiał bym jak by wyświetliło cokolwiek i bym wiedział po prostu że formatu nie odczytuje, a każde DVD wyskakuje ze nie ma dysku w środku. Oczywiście każdy odtwarzacz podłączony za pomocą HDMI.
Tak wiec moje pytanie oraz prośba do was o pomoc jak to nagrać ?

Pozdrawiam KD
 

Tony

New member
Wielkie Dziekuje
Niedlugo przetestuje ten programik, tylko, że mi chodziło o to nie żeby zmienić format mov tylko jak nagrac tą płytke aby dvd z HDMI to widzało, bo caly czas nie widzi w ogole plyty. No chyba że dzisiejsze odtwarzacze DVD nie czytaja plików MOV no to przetestowalem i nagralem kilka plikow WMV w 720 i również nie widziały płyty.

Pozdrawiam KD
 
Do góry