Na jakiej wysokości 65 cali

ralotm

New member
Bardzo rozbieżne informacje są, na jakiej wysokości zawiesić środek TV. 65 cali, oddległość jakieś 3,5 m
 

pantomima

Banned
Pepsi Cola czy Coca Cola - co smakuje Ci lepiej ?

Głupio pytasz, ponieważ nie ma uniwersalnej wartości dla tej konfiguracji .

Ustawiasz , korygujesz pod siebie i to wszystko .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiadomo, że Pepsi ; )
Środek +/- na wysokości oczu, a jak Ci nie pasuje takie rozwiązanie, to hulaj dusza.
 

ralotm

New member
nie chce dziurawić ściany 50 razy, może ktoś miał doświadczenie i się właśnie bawił z ustawianiem to podpowie
 

pantomima

Banned
Nie rozumiesz tego , że wartość dobierasz pod siebie i warunki w salonie czy gdzie tam montujesz ten tv ?

Tak jak Armani napisał: środek + - na wysokości oczu , z tym że siedząc na wprost tv ta proporcja będzie zachowana, rozwalisz się na kanapie i po wszystkim.
 

arek810316

New member
He? Chłopie...na wprost oczu najwygodniej jak się siedzii i ogląda. Pomierz,policz.. . Nikt Ci nie powie jak oglądasz tv.
 

dmk84

New member
Mialem tv 65cali na roznych wysokosciach. Nad rtv 40cm wys,nad rtv 62cm wys. Teraz mam nad komoda 85 cm wys i na kazdej z tych wys bylo i jest dobrze. Moze to kwestia przyzwyczajenia lub malych wymagan ale nie odczuwalem i nie odczuwam dyskomfortu przy ogladaniu. Tv w odleglosci ok 3,5m od oczu i jak dobrze pamietam to dolna krawedz tv ok 110cm na podloga.;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
U MNie dolna krawedz jest 65 cm. nad podloga. Tak jak koledzy pisali, musisz sam sobie dopasowac. Nie wiemy na jakiej wysokosci siedzisz, jak jestes wysoki :)
 
Mój sąsiad też miał taki problem przy 55" nie wiedział jak wysoko powiesić tv w sypialni, poleciał do sąsiada zmierzyć jego wysokość na ścianie i przeniósł wymiar do siebie, nie wziął pod uwagę wysokości łóżka i materaca i teraz ma na wysoko haha. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, każdy musi znaleźć swoja wysokość

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Macie problemy, na prawdę ; )
Czasami się zastanawiam, czym na co dzień zajmują się ludzie mając takie dylematy. Wysokość Tv i rozmiar gaci, dobiera się tak, aby było wygodnie właścicielowi, tyle i aż tyle.
 
Do góry