Na jakich modelach przestanie działać YouTube?

WD40MAX

New member
Na jakich modelach TV Samsung przestanie działać YouTube od 1 kwietnia?
Czy jest gdzieś jakaś lista?
Obecna aplikacja nie powala, ale przynajmniej jest. A co zrobić jak zniknie? Kupić np. Chromecast czy coś w tym stylu?
 

WD40MAX

New member
Używałem Google przed zadaniem pytania tutaj.
Znalazłem info, że seria E nie będzie miała zaktualizowanej aplikacji YouTube.
Co do serii F znalazłem wzmiankę, że większość modeli może spodziewać się aktualizacji. Co do terminu aktualizacji także nie wiadomo, bo nowe API YT zostanie opublikowane po 20 kwietnia 2015.
 

chronos69

New member
Używałem Google przed zadaniem pytania tutaj.
Znalazłem info, że seria E nie będzie miała zaktualizowanej aplikacji YouTube.
Co do serii F znalazłem wzmiankę, że większość modeli może spodziewać się aktualizacji. Co do terminu aktualizacji także nie wiadomo, bo nowe API YT zostanie opublikowane po 20 kwietnia 2015.
A skąd ta informacja? Samsung akurat stanie na wysokości zadania (mam nadzieję), bo mają wspierać YT w modelach wyprodukowanych po 2010 roku, więc nie tylko Twoje E, ale aplikacja YouTube w SmartHub'ie mojego UE55D6500 ma obsłużyć nowe API v3 YT.

YouTube zniknie ze starszych telewizorów Smart TV - Artykuły - Chip.pl

Podejrzewam, że to nawet nie jest sprawa "złej woli" innych producentów telewizorów. Po prostu Samsung od dawna wyposażał swoje TV w stosunkowo mocne procesory i to one, odpowiednio oprogramowane, "pociągną" API nie opierające się na Flashu tylko na HTML5
 

Seba21

New member
Kup tu teraz nowy telewizor z 2015 roku, a w 2018 powiedzą ci że niestety już nie wspierają i musisz kupić następny. Rozumiem takie postępowanie, jak wycofanie Microsoftu z XP po parunastu latach. Ale starsze niż trzyletnie do odstrzału? Powiedzmy, że 8-10 letnie to by było zrozumiałe. Oczywiście nikt normalny nie zmieni TV ze względu na YT, ale brak szacunku dla nabywców i smród pozostanie.
 
Do góry