N-problem z obrazem-wina dekodera czy połączenia

zbynio81

Member
Witam. Problem ujawnia się tym ze z trzy razy w ciagu 3 tygodni obraz zatrzymuje sie na telewizorze (plazma PANASONIC 42PV7) dzwieku nie ma a przelaczajac dekoder na inne programy zero reakcji. Dekoder połączony mam przez kabel HDMI (i na pewno nie jest on uszkodzony ani złej jakości).
NIE WIEM CZY TO WINA DEKODERA CZY TEZ JAK WIADOMO CZASAMI DEKODER N-ki przez HDMI niezby dobrze wpółpracuje z tym typem plazmy (ale z=to chyba tyczylo sie głownie głosu a nie zaiwechy obrazu i głosu).
ZMIENIC DEKODER CZY TEZ POŁĄCZENIE NA COMPONENT? Macie albo mieliscie moze taki sam problem?:hmm:
 

pinky

New member
U mnie też od miesiąca wystepuja problemy.Albo obraz sie kostkuje,albo zatrzymuje,albomilknie głos i pojawia sie sygnał braku audio.N-ka kazała mi wyłączyć dekoder z gniazdka na pare minut i pomogło ale na chwile .Dodatkowo pojawia sie info że rozdzielczość jest 576 a poprzednio miałem 1080i.Sygnały mam prawie 100%.Tv sony 55" projekcyjny i dotychczas chodziło jak burza.Pomocy!!!!!!!!!!!!111
 

zbynio81

Member
ROZWIĄZENIEM BYŁO WYMIENIENIE DEKODERA NA NOWY. STARY CORAZ CZESCIEJ SIE ZAWIESZAL :) TERAZ MAM POŁACZENIE PRZEZ COMPONENT I JEST WSZYSTKO OK. Nie widze różnicy w programach HD przy połączeniu HDMI a COMPONENT.

ps. Przynajmniej to nie mój sprzęt i od razu bez sprawdzania wymienili mi dekoder :eek:k:
 
Do góry