N-kę na co zamienić?

Storm

New member
Za 2 miesiące kończy mi się umowa z n-ką i mam już dosyć tego operatora. Problemy z HDMI ( jak miałem starszą plazmę) a teraz brak kontaktu z BOK. Może ktoś podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami z innym platformami np Cyfra lub Polsatem w technologii HD.
 

Mabri

New member
Nie ma idealnej platformy cyfrowej. Ja przeszedłem wszystkie. Jakie wyciągnąłem wnioski. Nie ma idealnej ale każda ma jakieś zalety. Ja łączę zalety N i Cyfry +. Wybrałem to co na nich najlepsze i wcale nie jest to aż tak drogie.
Najdroższa kwestia to sprzęt.
 

jan49

New member
Cyfra +

Na dzień dzisiejszy jestem za Cyfrą +.Zamieniłem starego Philipsa na model
6201 HD.Mam w promocji pakiet podstawowy,kanały Canal+ oraz kanały HD filmowy,sportowy i National Geo.Telewizor plazmowy Samsung 42Q91.
Antena 90 cm,konwerter Sharp HD.Na w/w kanałach obraz super.Na NG obraz powalający.
Ale to tylko moja opinia.
Pozdrawiam forumowiczów.
 

jan49

New member
Cyfra +

Zapomniałem dodać,że nie ma żadnych problemów z dźwiękiem po HDMI.Dekeder HD można połączyć coaxialem z amplitunerem i jest super dźwięk również ze stacji radiowych.
 

Rodrik_AR

New member
Ja obecnie posiadam „N” i „Cyfrowy Polsat”
„N” mam od niedawna a z CP w maju kończy mi się umowa i raczej jej nie przedłużę.
Mam to szczęście, że mój telewizor (Plazma Pioneer 508XD) nie ma problemu z HDMI więc z „N” jestem zadowolony. Nawet HBO odbiera mi bardzo (jak na SD) ładnie. Odradzam za to Cyfrowy Polsat. W HD na razie nic niema a TVP1 i TVP2 dużo lepiej odbiera „N”
Tak więc pozostaje Ci spróbować Cyfrę+ :) Ja też myślę o „Cyfrze” jako uzupełnienie oferty „N” po tym jak skończy mi się umowa z CP.
Pozdrawiam.:)
 
Do góry