Mundial 2010,pilka nozna

forzainter1g

New member
Czy juz wiadomo na jakiej platformie obejrzymy mistrzostwa??
Jaka telewizje byscie polecili kibicowi??
Ja bym szedl w Cyfre+ ale czy obejrze na niej MS 2010??
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

Mistrzostwa Świata 2010 jak i Mistrzostwa Świata 2014 obejrzymy na TVP 1, TVP 2, TVP HD oraz TVP Sport :)
a co do platformy to jeżeli piłka to Cyfra+ :) sam obecnie choć mam N biorę Cyfrę + :) obejrzysz np : Ligę Angielską, Hiszpańską, Niemiecką, Włoską, Mś 2010 :)
 

forzainter1g

New member
Odp

Dzieki za odpowiedz.Troche kusi ta Liga Mistrzow z N-ki ale rozwazy sie jeszcze oferty.
Widze w twoim avatarze Lamparda:D ale nie ludz sie Inter wygra:p.
 

pattro

New member
Bez reklam
Re

no no :D zobaczymy :p na pewno będą wielkie emocje ;]
wiesz dlatego ja mam N żeby mieć LM i teraz będę mieć Cyfrę + bo rezygnuje z kablówki :D ale porównaj sobie oferty co ci bardziej potrzebne co cię ciekawi ;] bo Cyfrowy Polsat do piłki to nie warto :p
 

forzainter1g

New member
Odp

No dokladnie Polsat nie oferuje praktycznie nic oprocz LE, a w LE to tylko final ogladam, ktory chyba wyemituje Nsport zawsze dawali final jak byl PUefa teraz to nie wiem jak jest. Czasami dadza jakis nedzny mecz z Serie A czy lige szkocka.
Najlepsze oferty maja kablowki szczegolnie vectra mozna sobie wziasc canal+sport i Nsport na LM ale w mojej wiosce cyfrowki nie ma;/;/.
 

pattro

New member
Bez reklam
wiesz co jak weźmiesz dekoder Philips PVR HD to masz DVB-T i jeżeli jesteś w zasięgu to odbierzesz Polsat i na 100% zobaczysz finał LE a czy NSport będzie transmitować to z tego co wiem nie bo nie mają już praw do LE chyba że się mylę ;]
 
Do góry