moze troche glupie pytanie

vioslo

New member
czy istnieja kamey pozwalajace uzyskac obraz przez sciane :) ? najprostszy przyklad siedze w domu chce zobaczyc co robi sasiad _ da sie jakos ( nie inwazyjnie ) oczywiscie _ jakies konkretne przyklady :)
 

Marian111a

New member
szpieg?

czy istnieja kamey pozwalajace uzyskac obraz przez sciane :) ? najprostszy przyklad siedze w domu chce zobaczyc co robi sasiad _ da sie jakos ( nie inwazyjnie ) oczywiscie _ jakies konkretne przyklady :)

Nie trudnij sie szpiegostwem, to nie zdrowe, możesz sie rozchorować, bądź ktoś ci może palnąć w ...
 

vioslo

New member
nie wazne kto mi zawrocil w glowie , nie trudnie sie szpiegostwem , odnosnie filmu to moze odrazu do supermana napisze

pytam sie czy takie kamey istnieja mozna je gdzies obejzec na jakiej zasadzie mogly by dzialac i w jaki sposob pokazywac obraz _ moie intencje nie powinny was interesowac _ poprostu pytam czy cos takiego istnieje i tyle _ a jak istniej to jakies konkretne przyklady
 

fransua

New member
Straż pożarna ma coś takiego :) Tylko, że nie jest to typowa kamera. Szukają tym ofiar pod gruzami. Do domowych zastosowań można użyć
babcia.jpg

Zda relację bez problemów ;)
 

jurass

Banned
W Archiwum X niedawno to widziałem, ale gościu miał to w oczach. Co do straży pożarnej i służb ratowniczych, to wykorzystują też szkolone psy. Mam nadzieję, że pomogłem.
 

vioslo

New member
no to sie posmialismy :)

straz pozarna cos ma (kask ? sikawke ? ) _ co konkretnie ( na jakij zasadzie dzialaja) co pokazuja

flir nie widzi ,termowizja tez , moze rentgen ?
 

WiTT

New member
Bez reklam
ostatnio czytałem o drukarkach 3D, może pomogą? :fool:
 

Attachments

  • dorobione_wydrukowane_klucze.jpg
    dorobione_wydrukowane_klucze.jpg
    44,4 KB · Wyś: 71

joker

New member
Chodzi ci o kamerę termowizyjną?
Do tego jeszcze można zastanowić się nad - zdjęciem rentgenowskim.
W każdym razie obie wersje generują obraz mało kolorowy, i wątpię aby aparatem rentgenowskim można było sobie tak bezkarnie naświetlać ludzi (zdrowie, wszyscy wiemy jak skończyła Maria Curie-Skłodowska).
 
Do góry