Monkey Cable (MCYDB1) Clarity Diamondback przewód głośnikowy posrebrzany 3,3mm2

lestek

New member
Do sprzedania mam nowe kable
Monkey Cable (MCYDB1) Clarity Diamondback przewód głośnikowy posrebrzany 3,3mm2
cena 180 złoty

Zestaw w odcinkach
2x2m do głosników frontowych
1x1m do głośnika centralnego

Mam odcinki 2metry i 3 metry (nie obcinałem tego drugiego)
Pytania na 507422660


TEST
Monkey Cable Diamondback - sprzęt audio - opinie, testy, porównania

Seria Clarity od Monkey Cable
Seria Clarity została stworzona dla Klientów, którzy pragną czegoś bardzo wyjątkowego. Clarity jest odpowiedzią na coraz wyższe wymagania stawiane przez najnowsze urządzenia audio-video dostępne na rynku.
Kable głośnikowe Clarity Diamondback (MCYDB1)
Kabel Clarity Diamondback został zaprojektowany aby wydobyć wszystko co najlepsze ze sprzętu klasy mid i hi-end.
Wykorzystano przewodnik z najlepszej klasy srebrzonej miedzi. Centralny rdzeń dielektryczny otoczony jest szczelną plecionką składającą się z trzech warstw 240sto drobno zaplatanych włókien srebra. Całość została zamknięta w przezroczystym płaszczu, który gwarantuje wieloletnią eksploatację nawet w najtrudniejszych warunkach.

Przewód oferuje znakomity balans i delikatną charakterystykę tonalną. Precyzyjny bas połączony z finezyjną delikatnością i detalicznością przekazu. Wszystko to jest gwarancją zachowaniamaksymalnej neutralności przekazu.

Diamondback jest odpowiedzią na wymagania najlepszych systemów audio na rynku.



Według nas Clarity Diamondback (MCTDB1) to obecnie najlepszy w swojej klasie przewód głośnikowy.


Monkey Cable Clarity Diamondback (MCYDB1) - Specyfikacja:
Najbardziej staranne wykonanie w swojej klasie cenowej
przekrój przewodu 2x3,3mm2
Wysokiej jakości przewodnik z miedzi beztlenowej: PC OFC (Pure Crystal Oxygen-Free Copper) o czystości 99.999% który dodatkowo jest posrebrzany
Ultra precyzyjny przewodnik zbudowany z trzech warstw zaplatanych włókien
Kompaktowe rozmiary
Maksymalna neutralność przekazu
 
Do góry