Monitor Audio Silver 500 wzmacniacz power amp

heniomarin

New member
Witam

Własnie jestem w trakcie wymiany głośników z Bronze na Silver i szukam jakiego wzmacniacza do stereo i jako Power amp do mojego Denona AVR4200 ( też bedzie wyminiany na 4500/6500), zastanawiam sie nad Denonem PMA 2500 ale nie wiem czy tonie przesada troche do tych głośników , w rachubę wchodzi też zmianą i przejść na marantza bo zakupiłem juz Marantza pm8005 do testów. Pytanie co zagra lepej z MA 500 marantz pm8005/06 czy Denon 2500 czy denon .

Pozdrawiam
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Wg mnie bez 2 zdań Denek (to taka mała elektrownia) ale jak sam nie sprawdzisz to się nie przekonasz.
Do jakiej kwoty planujesz zakup ? Te 2 wzmacniacze to zupełnie inny pułap cenowy i jakościowy !
Jaka muzyka u Ciebie dominuje ?
 

heniomarin

New member
Wiem wiem że inny pułap cenowy , pytanie czy te głośniki podołają z taką mocą i czy bedą dobrze grać .
Głównie Rock spiradycznie elektroniczna .
 

heniomarin

New member
Niestety musiałem zawiesic projekt ale teraz wracam do tematu i w tym momencie zastanawiam się na 3 opcjach NAIT XS 2 , Roksan K3 i Denon 2500 jakies sugestie ewentualnie porady ?

Pozdrawiam
 

abdul0412

New member
Bez reklam
Niestety musiałem zawiesic projekt ale teraz wracam do tematu i w tym momencie zastanawiam się na 3 opcjach NAIT XS 2 , Roksan K3 i Denon 2500 jakies sugestie ewentualnie porady ?

Pozdrawiam

Porada nr 1 : odsluch
Porada nr 2 : odsluch

Moze doloz do tego jeszcze creek 100A.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Tylko odsłuch z danymi skrzynkami ...jeśli mają być docelowe...?
Jaki budżet ? Nowe czy używane ?
 

heniomarin

New member
Budrzet jakies 13k , chyba że trafie jakies używane w dobrym stanie to będzie nawet lepej , planuje tez jakiegos streamera i narazie pada na Naim ND5 XS lub Cambridge Azur 851N .
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jak wrażenia z odsluchu, co się podobało w denonie a czego brakło u konkurencji?
Co do kabli u mnie na denku mam chord odyssey 4 i bardzo dobrze wspominam tellurium q ultra blue.
 

heniomarin

New member
Witam

Poki co nie wiele moge powiedziec , wszytko jest w powijakach ale poki co na plus , pzewyla cena ,jednak naim wiązal sie u mnie zwiekszymi kosztami .
Odnosnie kabli myslałem o audioquest rocket 11 lub własnie na fronty tellurium q Black II a na centralke , tylne i atmos właśnie tellurium q ultra blue .
 
Do góry