Monitor Audio bronze 1

samfisher74

New member
Witam , proszę o rade w tym temacie , mam w domu te właśnie monitory , chociaż maja już kilka lat graja bardzo ładnie a wyglądają jak nowe . Około roku temu padły mi oba głośniki wysokotonowe , szukałem oryginałów na różnych giełdach ale oczywiście nie dostałem ich nigdzie , i żeby uruchomić je ponownie kupiłem zwykłe najtańsze głośniki w hurtowni , gra to nawet ładnie , wygląda tez nie najgorzej , ale to w końcu Monitor Audio i chce kupić jkieś solidne ładnie cykające głośniczki kktóre będą pasowały do tych otworów bez przeróbek , macie jakieś sugestie co do takich głosników ?
search
Średnica głośnika to max. 75 mm
 
Ostatnia edycja:

tomato10

New member
To mnie kolego zmartwiłeś . Mam tez MA BX6 5,0 i jak skończy się gwarancja i coś padnie to lipa?! cos mi sie nie chce wierzyć . Pisz do dystrybutora jakiegoś . Może kliku panów z tego forum są z branży to coś pomogą .
 

samfisher74

New member
fakt u dystrybutorów nie szukałem , raczej na różnych forach , w autoryzowanych firmach pewnie będą ceny z kosmosu , a w sumie nawet nie wiem ile te monitory sa teraz warte i czy opłaca się dokupić oryginalny głośnik ( żebym przypadkiem nie podwoił wartości sprzętu :) )
 

samfisher74

New member
A ile one sa teraz warte , jak myslicie , nigdzie w sprzedazy ich nie ma,sa te nowe BX1 ale moich nie ma, nawet nie ma gdzie cent porownac
 
Do góry