Monitor Audio BR6 AV

JaBrzoza

New member
Zadawałem to pytanie tez w dziale Amplitunery A/V, ale myślę, ze tutaj będzie dla niego najodpowiedniejsze miejsce.

Co sądzicie o takim zestawie i o jego cenie 799 funtow

BR6 , RLCR , BR-FX, BRW10

w tym miejscu mial byc link, ale nie moge go dodac bo nie napisalem 5ciu postow od wklejenia ostatniego dodam go po czasie :?
Dodam, ze mieszkam w IRL i czeka mnie jeszcze oplata wysyłki ok 120 funtów :( Z angli, z polski, z niemiec... z kądkolwiek na swiecie kasują w ch...olere za dostawę do IRL :evil::evil::evil:

A z ciekawostek dodam, ze znalazlem jeden sklep w okregu 100 km (czyli prawie 2/3 irlandii) i pan zaproponowal mi Jamo S608 HC3 + SUB 300 za bagatela.... uwaga... €1499...!!!! nie wiedziałem co mam zrobić: śmiać się czy płakać - Dobrze, ze premier nie zrobił w Polsce Irlandii ;-):bober:
 

lukanio63

New member
Od niedawna jestem posiadaczem wlasnie takiego samego zestawu Monitor Audio. Gra to z Onkyo 807 i powiem szczeze, ze nie narzekam:) W kinie domowym ten zestaw poprostu wymiata! W stereo rewelacji nie ma, ale w porownaniu do mojego poprzedniego plastikowego zestawu, to i tak jest niezle. Najslabszym punktem tego zestawu jest niestety sub. Poprzednio mialem mourdant short alumini sub i wcale nie byl gorszy, a 100 funtow tanszy od MA.
Podsumowujac, zestaw MA BR6 AV to calkiem udana propozycja. Niezaluje wyboru, tymbardziej, ze dostalem w naprawde niezlej cenie (w UK).
Mam takie dziwne wrazenie, ze bedziesz zamawial z tego samego sklepu:) Chyba tylko oni maja ten zestaw w takiej cenie.
120 funtow za wysylke z UK do IRL to nie tak tragicznie. Te klocki sa cholernie ciezkie! Wnosilem je na drugie pietro i nie bylo wesolo :/
Gdybys mial jakies pytania to zapraszam na PW.
 
Ostatnia edycja:
Do góry