Modul SCM Cyfry+ i problemy z nim zwiazane

karooluss

New member
Witam! Wczoraj kupilem uzywany modul CI do dostepu cyfry plus. Modul dziala z telewizorem Samsung 46ES6800 i daje dostep do kanalow lecz gdzy tylko zaczniemy przelaczac to za ok 3 przelaczonym kanalem modul zawiesza sie i nie ma obrazu i wyskakuje info "brak dostepu do uslug CI, sprawdz poprawnosc dzialania modulu". Prubowalem aktualizacji, ale po chwili wyskakuje informacja ze nie mozna zaktualizowac. Czy istnieje mozliwosc dokonania aktualizacji z poziomu komputera?
 

RafMat

New member
Z tego co wiem moduły CI firma Cyfra + wycofała że sprzedaży z powodu problemów tech. Na dzień dzisiejszy w placówkach cyfry jest dostępny moduł CI+ (który posiadam i niema z nim problemów ) Problem polega na tym że twój TV nie obsługuję tego modułu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

cezary1020

New member
Z tego co wiem moduły CI firma Cyfra + wycofała że sprzedaży z powodu problemów tech. Na dzień dzisiejszy w placówkach cyfry jest dostępny moduł CI+ (który posiadam i niema z nim problemów ) Problem polega na tym że twój TV nie obsługuję tego modułu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Nieprawda. Samsung 46 ES6800 obsługuje moduł CI+
 

RafMat

New member
Gdyby to było takie proste i chodziło tylko o aktualizację, to po co byłby moduł o nazwie C+ a nie jak ty piszesz aktualizacja do starego modułu CI

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry