Moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu w TV

D

Deleted member 141725

Guest
Witam,
Czy ktoś z Was ma moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu zamontowany w TV? Chodzi mi głównie o TV z DVB-S2 firmy LG. Obecnie mam n na kartę z ich modułem i działa super. Chcę przejść do Polsatu, ale nie mam jak sprawdzić czy moduł będzie działał prawidłowo i szybko.
 
D

Deleted member 141725

Guest
Jak najbardziej ma i to w nowszej wersji czyli CI+. Wejdź na ich stronę. Wybierz Oferta, następnie na dole nasze dekodery i ponownie na dole jest moduł CAM.
 

awota

New member
Nowy moduł CAM CI+ polsatu, działa w miarę prawidłowo.
Wady długi czas przełączania kanałów 6-7 sek, oraz pikseloza głównie na kanałach HD polsatu.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Nowy moduł CAM CI+ polsatu, działa w miarę prawidłowo.
Wady długi czas przełączania kanałów 6-7 sek, oraz pikseloza głównie na kanałach HD polsatu.
Masz go podłączony do TV czy tunera satelitarnego? Czy w oby przypadkach będzie podobna sytuacja jak opisujesz? Mam zamiar w maju podpisać umowę z CP i umieścić moduł w VU+ SOLO2 ale jak ma być taka lipa jak opisałeś to raczej daruje sobie wypasiony dekoder i wezmę polsatowski bo inaczej nie będzie miało to sensu.
 

szeniek

New member
Nowy moduł CAM CI+ polsatu, działa w miarę prawidłowo.
Wady długi czas przełączania kanałów 6-7 sek, oraz pikseloza głównie na kanałach HD polsatu.

Gdzieś wyczytałem, że wyłączenie kontroli rodzicielskiej (albo czegoś w tym stylu) w module znacznie przyspiesza przełączanie kanałów.

Sprawdźcie.
 

nestorek

New member
Gdzieś wyczytałem, że wyłączenie kontroli rodzicielskiej (albo czegoś w tym stylu) w module znacznie przyspiesza przełączanie kanałów.

Sprawdźcie.

Dzieki SZENIEK

Zgadza sie, zainstalowalem modem cam, faktycznie po 6-7 sekundach dopiero pojawial sie obraz, mam telewizor Sony kdl 50w815b, w ustaniewniach telewizora w zakładce ustawnienia cyfrowe -> modul CA pokazuje ustawnienia danej karty, wystarczy zmienic : kontrole rodzicielska dezaktywowac, a zmania programow nastepuje po 3 senundach
pozdrawiam
 
Do góry