Miniwieża Panasonic SC-HC40

Przemo87

New member
Witam
Mam pytanko: czy miał ktoś do czynienia ze sprzęcikiem wymienionym w temacie? Noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś tego typu urządzenia do kuchni, tak żeby mi się lepiej gotowało:)-. Ten Panasonic pasuje mi głównie ze względu małych wymiarów(głównie chodzi o głębokość) ponieważ ma stać na półce która będzie miała ok 18 cm. Słyszał ktoś może jak to maleństwo gra i czy warto jest coś takiego kupować? Co polecilibyście w cenie do 1000 zł? Dobrze by było jakby nie było za głębokie(mile widziana funkcja montażu na ścianie)
Z góry dzięki za odpowiedź
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Moim zdaniem nie warto, to rozbudowany budzik a nie sprzęt, grać to nie będzie. Jest w tym budżecie kilka sensownych urzadzeń ale żadne ci nie wejdzie na taką płytką półke...

Yamaha MCR 040
SHARP XL-HF200PH
LG FA 162
PIONEER X-HM50
 
Ostatnia edycja:

Przemo87

New member
A to czekam na propozycje. Ja ugodowy człowiek jestem:). Skoro nie warto tyle kasy za budzik płacić to poszerzę półkę
 

Przemo87

New member
Mnie osobiście też Pionek z wyglądu najbardziej przypadł do gustu. Kurcze żeby ciut krótszy był no ale nic obadam i pomyślę. Dzięki za odpowiedzi
 

Przemo87

New member
Oki byłem wczoraj w MM i posłuchałem sobie tego Pionka. Gra naprawdę fajnie jak na takie maleństwo. W oko wpadł mi jeszcze Philips MCD 716 - gra bardzo podobnie jak ten Pioneer a ma mniejsze wymiary. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym philipsem?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Naprawde kup lepiej względnie markowy sprzęt producenta HIFI niż plastikową wieże ze światełkami producenta depilatorów i tosterów.
 

Przemo87

New member
hehe w sumie masz rację. Są ważniejsze rzeczy od wyglądu. Będę musiał jednak jeszcze trochę poszukać bo ten Pionek niestety ciut za długi. 2 opcja to zrobić dziurę w ścianie:)Ogromne dzięki za porady
Pozdrawiam
 
Do góry