Miniwieża do 1000 - pewne wymagania:)

tomash23

New member
Witam,

Czy jest szansa dostać jakąś w miare fajnie grającą mini-wieżę umożliwiającą podłączenie do niej aż trzech urządzeń - telewizora, playstation 3 i odtwarzacza multimedialnego?
Szukam już trochę i ciężko coś znaleźć. Jeśli będzie coś droższego to w razie czego mogę rozważyć zakup na raty.

Pozdrawiam - Tomek
 

tomash23

New member
Do Blackninja:
A jak by wyglądała sprawa z dzwiękiem w filmach zakodowanym w DTS, bo telewizor nie rusza tego formatu. Czy to ONKYO by sobie z tym poradziło? Jeśli tak, to czy masz to małe Onkyo w swojej ofercie??
Pozdrawiam - Tomek
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na źródle ustaw wyjście w pcm, a nie bitstream i do telewizorka a z niego do wieży poleci dźwięk w formacie dla niej zrozumiałym.
Onkyo mamy w ofercie.
 

przemwas

Member
Podłącz wszystko pod tv, tv > wieżyczki 2rca-2rca. Kupujesz Onkyo cs525 i wszystko bangla.

A jak kolego wyglada sprawa takiego podłączenia, czy duża różnica byłaby jakby takie Onkyo miało wejście optyczne a nie analogowe? Poszukuje właśnie takiej wieżyczki tylko z wejściem optycznym bo obawiam się że po analogu może być gorsza jakość dźwięku, czy dla tego typu sprzętu jest to niezauważalne???

PS
Testowałem dziś takie podłączeniu po analogu i nie jest to dokońca jak dla mnie dobre rozwiązanie, bo w TV mam mini jack i jak podłączam pod niego miniwieżę to automatycznie odłączają się głośniki w TV. Czyli za każdym razem z TV muszę włączać miniwieżę aby cokolwiek słyszeć :(
 
Ostatnia edycja:

przemwas

Member
wyjdź z tv przez euro - wszystko masz w instrukcji - zajrzyj do niej

Przez Euro to tylko wychodzi dźwięk z kanałów telewizyjnych ale już z PS3 i dekodera telewizji kablowej podłączonych do TV po HDMI euro nie puszcza dźwięku tylko dalej słychać dźwięk z ostatniego kanału telewizyjnego :). Także wychodzi na to że do telewizora nie można podłączyć miniwieży jako wzmacniacza, ciekawi mnie czy te wyjście optyczne które jest w TV zawsze puszcza audio we wszystkich trybach czy też tylko jak są programy telewizyjne. Ale znowu żadna miniwieża nie ma optyka... :(

PrzemWas
 
Do góry