Mini wieża do 600-700 zł

Wojciu89

New member
Witam, szukam mini wieży do 600-700zł.
Jeżeli chodzi o wymagania to przede wszystkim :
-zmieniarka CD( max 3)
- USB
- magnetofon kasetowy
- radio ( dobrze by było gdyby był RDS)
Jeżeli chodzi o firmę to nie mam określonej. Nie chcę tylko, aby nie była egzotyczna czy też taka, która prawie w ogóle nie robi sprzętu audio.
Jakie są jeszcze ważne systemu/parametry dotyczące dźwięku, które powinny być w dobrych sprzętach w tym przedziale cenowym?
 

Wojciu89

New member
Generalnie to jest sprzęt dla mamy, z tego co mówiła to ma odtwarzać kasety( jedna stacja/port) i dobrze by było gdyby była zmieniarka płyt CD. Nie orientuję się jaki sprzęt jeżeli chodzi o moc i wyposażenie można dostać w tej cenie :)
Może podpowiesz czym powinien się charakteryzować tego typu sprzęt ?
 

Wojciu89

New member
a są może jakieś wymagania odnośnie mocy, technologii wspomagającej dźwięk?
micro hi - fi odpada, ponieważ 'musi' być mini wieża :)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
No to w mini wieżach ważny jest groźny wygląd i mrugające światełka, przejżyj oferte SONY, PANASONIC i PHILIPS i wybierz coś dla siebie :)
 

Wojciu89

New member
podobno pilot jest też ważny, żeby dobrze komponował się z kanapą lub komodą :)

może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
a tak na poważnie chodzi mi o modele, może ktoś może jakiś polecić, podzielić się wrażeniami?
 

pkomp

New member
z kasetą raczej nic teraz nie kupisz....nawet z 3cd jest ciężko - pogrzeb na allegro w uzywanych seriach sony nx ex czy scala.....porządny sprzet bardzo dobrze grający - teraz takich się nie robi
 

Bleq

New member
Ja moge cos powiedziec o onkyo cs-325. Kupilem z ja z dziewczyna tak naprawde dla niej, a docelowo ma brzdakac w sypialni. Nie ma usb i zmieniarki i prawie miesci sie w przedziale.

Co do wykonania i wygladu to nie mam zastrzezen. Bylem pod wrazeniem wyjscia na suba i dwoma wejsciami chinch, a o ile dobrze pamietam to mozna tez ipoda zbratac. Czyta mp3 i cd-rw. Co do dzwieku to jest "tak se". Osobiscie uzywam starszego i wiekszego brata tj. ampli 607, wiec ocena jest mocno subiektywna. Dziewczyna jest zadowolona, a po dokupieniu malego suba jest jeszcze lepiej.
Co do pilota to wykonanie iwyglad mnie nieco zawiodl. Porownujac go do tego od 607, zalatuje Manta...

USB ma zdaje sie model 525, ale trzeba dorzucic pare groszy

Pzdr
 
Ostatnia edycja:
Do góry