Mętlik w głowie Plazma około 50 cali do 2500 zł

siwybialy

New member
Witam
Panie , panowie ratujcie.
Najpierw szukałem leda do 2500. Ale zaczęto mnie przekonywać do plazmy.
Przekonywano mnie tym że w tej cenie, w tych calach lepszym wyborem będzie plazma.
Mój budżet to 2500 maks ( i tak od żony mam gadane ).

Nie zależy mi na 3d,smart tv.
Najbardziej zależy mi na jakości obrazu ( oczywiście jak będą te ,,wodotryski,, to nie szkodzi ).

Czy LG 50PN6500 to byłby dobry wybór ?
 

jacabad

New member
To ja cie przekonywałem do plazmy o jakim naslonecznieniu masz pokój i w jakiej odleglości bedziesz oglądał telewizor?
 

jacabad

New member
To bierz tego LG50PN6500 do twoich warunków bedzie dobry i tak jak powiedziałem wcześniej bedzie lepszy od każdego leda w tej cenie do 2500 zł , plazmy maja lepsze skalowanie obrazu cyfrowego i szybsze matryce od Ledów. Wpisz ten model w porównywarkę internetową.
 
Ostatnia edycja:

slawko_23

New member
Bez reklam
Top tv to to nie jest, ale lepszy od ledow
w tej cenie. Pamietaj tez o dobrym sygnale
do tv.
 
Ostatnia edycja:

lm648

Banned
wkrótce ich nie będzie w sprzedaży

..........Czy LG 50PN6500 to byłby dobry wybór ?

... to jest bardzo dobry wybór:), ... każdy Ci to powie, kto go już ma ..... za takie pieniądze (ok. 2k PLN) lepszego TV w 50" nie znajdziesz, gdyż takich nie ma :) .... i będzie po mętliku ..... wówczas docenisz jakość obrazu na filmach z plazmy .... oczywiście nie jest to TopTV ale za Top to trzeba dać 3 x tyle ...... czyli znalazłeś odpowiedni model :)
 

siwybialy

New member
Dzięki wszystkim za pomoc.
Lg już jedzie. Zamówiłem z neta. Z przesyłką wyszło mnie dokładnie 1807 zł.

Jutro powinien dojechać.
 

WiTT

New member
Bez reklam
No proszę, widzę że nie tylko ja stałem się szczęśliwym posiadaczem LG :)
Popieram kolegę, jak dostaniesz napisz w tamtym wątku parę słów, tudzież podziel się zdjęciami :)
 
Do góry